Nemocnice s poliklinikou Praha Italská
Italská 37, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

S takto neprofesionálním přístupem jsem se dlouho nesetkala! Mám podezření na vyhřezlou plotýnku, dlouhodobé bolesti, a paní doktorka mě odmítala vyslechnout. Jednala se mnou arogantně, nemá prý na mě prostor, mám si najít jiného neurologa. Když jsem slušně požádala o doporučení jiného lékaře, odsekla mi, že si to snad umím najít na internetu. Pak mi teda sdělila jméno vhodné doktokry, který jsem si písemně zapsala, to mě také okřikla. Pak byla otrávená, že sem si na lůžko nelehla tak, jak sem měla. Poslala mě na rentgen, ale už mi neřekla, jak dopadl. Jenom něco zamumlala a že mi snímky nedá. Napsala mi léky na bolest a za pár minut jsem byla venku. Absolutně nevím, jak to dopadlo. Jelikož brala několik pancientů přede mnou, kteři do čekárny přišli až po mě, omluvila jsem se a zeptala se, jak funguje tento systém, že čekáná naprosto respektuji, jenom tomu moc nerozumím. Tak to mě nazvala pomalu lhářkou, že se mi to jenom zdá. Pracuji také v pomáhající profesi a tohle bych si nekdy k nikomu nedovolila. Pokud můžete, této doktorce se vyhněte! Je to ostuda mezi lékaři a pochybuju, že má zajem někomu pomoci. Pro mě zklamání.

Na tuto doktorku jsem narazila na neurologii v ÚVN. Zaprvé (to je asi problém celého tamního oddělení), nelze se tam objednat na konkrétní čas - pacientům řekne, ať přijdou na kontrolu prostě ráno, a nechá je tam všechny čekat v plné čekárně i několik hodin, a to i v době, kdy pandemie koronaviru je na nejvyšším stupni (PES 5)!!! To by se ještě dalo přežít, kdyby léčba za něco stála. Bohužel paní doktorka jen rychle naordinuje léky standardním postupem, ale nezajímá se o podrobnosti. Do zprávy např. napsala jen 1 ze 4 informací o povaze bolestí. Místo aby hledala skutečnou příčinu, "zbavuje" se pacientů tím, že je posílá k psychologovi (s tím, že popírala příčinu bolestí, která byla jasná - předchozí operace) a neváhala napsat do závěru zprávy psychiatrickou diagnózu, která byla úplně mimo. Její empatie je pod nulou. Kromě toho je protivná a drzá! Pacientka přede mnou (o berlích, sotva šla) se setkala se stejně bezohledným zacházením - poslala ji jinam, kam ani neměla jak dojít. Tahle doktorka nejspíš potřebuje psychologa sama, anebo někoho, kdo by ji naučil alespoň základy slušné komunikace.

Jak uz tu zminil nekdo jiny, pani doktorka nema absolutne empatii. Nepotrebuji zachazeni v rukavickach, ale ocekavala bych minimalne vzajemny respekt. Jeste jsem za sebou nezavrela dvere ordinace a uz se me ptala, co mi je. Cele vysetreni probehlo bez jakekolliv snahy cokoliv vysvetlit.. prisla jsem si jak ve fabrice na pasu. Na zaver jsem dostala prasky na bolest a bylo mi doporuceno, at si najdu staleho neurologa a dostala jsem vypsane rehabilitace. Vlastne ani nevim, co mi je, protoze mi doktorka nic nevysvetlila, nic nerekla. Pry mam vse ve zprave - spousta latinskych nazvu, bohuzel nejsem lekar a nerozumim jim. Za dva dny jsem uz objednana jinde.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Paní doktorka bez empatie, bolesti bagatelizovala, působila zmateně (v půlce věty se zarazila a již ji nedokončila). Předepisovala pouze léky na bolest, i když jsem opakovaně zdůrazňovala, že mi nezabírají. Už nikdy víc....

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Bolesti zad a pravého ramene

Před dvěma lety jsem navštívila neuroložku Pruknerovou pro bolesti zad a pravého ramene. Rameno mě bolelo už nějakou dobu. Po mnoha vyšetření MRI mozku, MRI bederní páteře kde mi řekla že není nic špatně ( samozřejmě že ne jen skolioza, rotace obratlů a mnihočetna postižení páteře) evokovane potenciály atd mi sdělila, že rameno mě bolí proto, že jsem psychicky labilní. Tak včera mi bylo zjištěno, že mám prasklé přední labrum a čeká mě operace.