MUDr.

č.d. 117
    38211, Větřní, jihočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Ordinace praktického lékaře

č.d. 296
    38211, Větřní, jihočeský

Přidat názor
  • velmi dobrý

Spokojenost na nejvyšší úrovni. Odešla jsem pouze z důvodu stěhování. Jinak bych nikdy neměnila. Takových lékařů je málo.

• velmi dobrý

Slušný, praktický, přátelský, lidský doktor. Zajímá se o vás, chápavý, snaží se vyjít vstříc. Pomohl mi víc, než si možná sám uvědomuje. Děkuji.

• velmi dobrý

Vysoce erudovaný lékař, kterému záleží na každém pacientovi. Vždy ochotný pomoci bez ohledu na to, zda má po pracovní době či ne. Rozhodně mu nejvíce důvěřuji ze všech lékařů v tomto regionu.

• neutrální

Milý a vstřícný,pokud o "nic moc nejde".Velmi často arogantní a sarkastický.

• velmi dobrý

Vždycky byl ke mě slušný a hned vše řešil. Dobrý doktor

• velmi slabý

naprosto neprofesionální přístup k pacientům, ignorant, životy ohrožující lékař....

• velmi dobrý

Pan doktor je velice příjemný,vždy mi vše ochotně vysvětlil,jeho jednání i přístup jsou velmi profesionální a na úrovni.

• dobrý

Podle mého názoru výborný lékař, navíc vstřícný a velmi ochotný. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• dobrý

Chci poděkovat za všechno!Z.Šimková ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• dobrý

ochotný a myslím i lékař na svém místě

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.