Prakt. lékař pro dospělé+rehabilitace
Bánskobystrická 122, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé+rehabilitace Jiný

Je to nejlepší doktor kterého jsem kdy měl. Je to prostě borec chlapík

Doktor Šikola je nejenom výborný lékař ale i nádherný a přátelský člověk a i sestra v ordinaci je milá a přátelská.Energie která z ordinace doktora Šikoly vyzařuje léčí sama o sobě.

vždy jsem byla spokojena, ochotný a usměvavý.Snad jen trochu mám problém mu vše rozumět,mluví dost rychle a ne moc hlasitě.

P.doktor Šikola je super lékař,před 1,5 rokem jsem p. doktora navštěvoval a je vstřícný,ochotný a vždy mi pomohl.Pokaždé se nějaký zádrhel najde ale p. doktor má dosti práce a od toho se to vše odvíjelo třeba i nárůst lidí v čekárně.Je to šikola šikovný i pěkné sympatické sestřičky které se staraly o pacienty.Přistěhovat se zpět do Liberce tak určitě se vrátím p. doktorovi a o jiném lepším doktorovi nevím.

p.doktor,je velmi dobrý lékař,,myslím,že je takových lékařů málo,,,jsem velmi spokojená,,jsem v jeho péči přes dvacet let,,

W

Jako lékař kapacita .... Jako člověk žádná nuda žij na plno.

Vždy pomohl a nebo poslal na vyšetření, které pomohlo. K pacientům se chová jako člověk k člověku a ne byrokraticky či nepřátelsky.

vždy pomohl
jakl

je to super lékař.

Vyzná se v oboru. Je to člověk na správném místě. Kdo není spokojen může chodit jinam.