Jaroslav Sádlo, zubař Strakonice
Zubař MUDr.

Jaroslav Sádlo

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 8 prosince 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Je výborný odborník s užasným přístupem k pacientovi.

• 18 října 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Jestli máte opravdový problém tak Vám ve Strakonicích nikdo jiný nepomůže. Mám jen výborné zkušenosti s tímto lékařem. Zvláště oceňuji výborné vybavení ordinace. Mít možnost sledovat výkon na LCD obrazovce a kvůli rentgenu nemuset vstávat z křesla je opravdu příjemný zážitek.

• 9 května 2011

Hodnocení: Velmi slabý

K tomuto lékaři již nikdy-když nebudu moci nepůjdu.Jeho nemístné poznámky,že za to můžu,když se mi zvedá žaludek,že se to dá ovlivnit.Jeho vystupování je vhodné pro práci v kravíně a né s lidma.Takové ponížení jsem v životě nezažila.Trochu lidskosti pane doktore by opravdu neuškodilo.....

• 23 prosince 2010

• 5 srpna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

dnes jsem byl na extrakci zubu, měl jsem z toho obrovský strach. ale pan doktor byl perfektní, seznámil měl se vším co a jak bude probíhat, takže po injekci už jsem veděl co mě čeká a všechno bylo úplně v pohodě. je to člověk na správném místě!

• 9 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice dobry lekar doporucuji vsem.

• 27 května 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejochotnější zubeř kterého znám!!!

• 27 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice dobrý stomatolog,má profesionální jednání velice mi pomohl.

• 2 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

velice dobry stomatolog,vzdy mi velice pomohl

• 20 listopadu 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Já jsem spokojen, profesionální jednání, vždy mi při zákroku dá injekci takže on může v klidu pracovat a já se na křesle nekroutím jak žížala. Chodím k němu od mala a žádná plomba (a že jich mám) mi nevypadla. Má opravdu zlaté ruce

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění