Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: jiné místo Zdravotní problém

Gynekologa mám 100 km od současného přechodného bydliště, tudíž jsem se rozhodla navštívit gynekologii v bruntálské nemocnici. Nechci zde popisovat, o jaký problém šlo, ale pan doktor mi neprovedl ani ultrazvuk a už vynesl ortel, že mám nefunkční vaječník a určitě jednou budu mít problém otěhotnět (bez ultrazvuku nebo podrobnějšího vyšetření???). Dobra tedy.
K mému zdravotnímu problému uvedl asi 5 možností, oč by se mohlo jednat ... a nakonec mi předepsal jakousi předraženou mast se slovy "Ale nevím, jestli vám to pomůže."
Opravdu profesionální přístup.
Nikdy více!!!

Pana doktora Komárka určitě doporučuji.
Oceňuji zejména jeho pečlivost a zkušenosti. Měla jsem problém s otěhotněním, jelikož trpím polycystickými vaječníky a musím říct, že je to jeden z mála doktorů, který mě hned neposílal na ivf, ale snažil se, abych otěhotněla přirozenou cestou. Měl se mnou trpělivost více než rok, kdy sledoval každý můj cyklus a nakonec jsem se dopracovala až k ovulaci a nyní jsem těhotná - vše přirozenou cestou.

A perfektní objednávkový systém, kdy jsem nikdy nemusela čekat ani minutu, je jen příjemným bonusem.

U pana doktora jsem byla 8 let a byla jsem velmi spokojena. Je pečlivý a příjemný, systém objednávání funguje perfektně, takže žádné čekání, ordinační doba je taky skvělá. Bohužel se stěhuji do Prahy, a tak od něj odchazím.
Pana doktora určitě doporučuji.

K panu doktorovi jsem chodila ve svých 18 letech. Už při druhé kontrole mi řekl, že jsem asi buď těhotná nebo neplodná. Naštěstí to nebylo ani jedno. Když mě při vyšetření něco zabolelo, tak mi řekl, že to přece nemůže bolet. Tak kdo to asi ví lépe? Informovanost při postupech taky nic moc. Dvě hvězičky dávám za celkem milou a odlehčenou konverzaci.

Pan doktor je za mě velmi dobrý.Jistě,každý má své slabiny u něj třeba náladovost.Ale co se týká péče já si stěžovat nemohu.Vše mi vysvětlí ať je dotaz jakýkoli dokáže mi odpovědět bez jediného zaváhání!chodím k němu několik let a jiného lékaře ani nehledám!

Já chodila ke Komárkovi od svých 16ti let.Po dobu asi 4 let. A můžu říct teda spokojená jsem nebyla. :(
Na to, aby mi řekl , když si jako 18 letá přijdu pro antikoncepci, že vlastně nevím, jakou antikoncepce plní funkci, že mi ji nenapíše. (to podotýkám, měla jsem 1. a jediného sexuálního partnera) a on mi řekne tohle?? a když jsem chtěla antikoncepci do 500Kč, čučel na mě, jestli jsem socka, či co..
NEPLODNOST, řeší snad u všech kamarádek a kolegyň, které znám a o kterých vím, že tam chodí.. no jo,. chce z toho mít cash...:(
Jeho jednání není zrovna vhodné lékaři. Musela jsem mu dát jasně na jevo, že já jsem pacientka a že kdykoliv mohu odejít, stáhl ocas, začal vykat a v rámci mezí se snažil..což mu nevydrželo moc dlouho..
Změnila jsem jej a jsem spokojená. :)

Moje kamarádka se snažila o miminko asi 7 let,nikde ji nedokázaly pomoci, prodelala spoustu nepříjemných vyšetření včetně drahé hormonální stimulace,vystřídala spoustu gynekologů ale jediný pan komárek její problém odhalil,jednalo se nakonec o srůsty po slepém střevu,kamarádka prodělala operaci a hned do měsíce otěhotněla!!! Pana doktora mi doporučila,odešla jsem tedy od mého bývalého a musím říct že po první schůzce jsem si říkala,že to je snad nejlepší gynekolog na svetě! byla jsem u něj asi hodinu a pul,o vše se zajímal,vše mi dokonale vysvětlil a udělal snad všechna vyšetření na světě a že tady píše paní,že se jí zdá zbytečné po každé dělat ultrazvuk,tak to mi přijde jako totální nesmysl a podcenování problému! a ještě to že je pan doktor necitlivý( já bych to nazvala že je pouze profesionální) a vyštření je bolestivé,to je taky nesmysl,to ho spíš záměrně paní chtěla pošpinit,protože já za sebe říkám, že jsem nikdy u žádného gynekologa nezažila tak jemný a citlivý přístup při vyšetření...nejlepší gynekolog,na pacientku si udělaá čas a není to u něj, jak skoro všude na běžicim pásu! Doporučuji!!!!! 100%

Pana doktora mohu doporučit, jeho chování je lidské a příjemné, pokud ví tak mi poradí a pomůže a celou záležitost mi jasně a srozumitelně vysvětlí. Sestřička je také v pohodě :)

Z Olomouce jsem se přestěhovala před 4 rokama.Odešla jsem tedy od pana doktora Komárka a přešla k jinému do Zlína.A po 4 letech i přes to,že jsem ze Zlína jsem se vrátila zpět k panu doktorovi Komárkovi.Gynekolog ze Zlína na mě zvoral co mohl.Vrátila jsem se tedy zpátky jelikož jsem si nikdy nemohla stěžovat na jeho přístup. Vždy mi skvěle poradil a radí do dnes jako jediný odhalil veškeré mé problémy a zdárně vyřešil ty na které ve Zlíně nestačily.Nikdy si neúčtoval víc než bylo zapotřebí.Vyšetření nikdy neprobíhala bolestivě.Nikdy jsem neplatila za ultrazvuk.Nikdy mi nepředepisoval prášky zbytečně.Nikdy se ke mně nechoval arogantně, lékařské termíny mi vždy vysvětlil hned jak viděl, že nevím o čem mluvím.V čekárně jsem nikdy nečekala dlouho.Ordinace je skvělá. Jeho pěči beru za 100% a já osobně ho doporučuji na plné čáře

Kdyz jsem k nemu sla poprve tvrdil mi,ze nemuzu mit deti. podruhe,ze je zase muzu mit. po treti uz zase ne. Tvrdil mi,ze mv budoucnu budu muset jit na umele oplodneni. Nedavno na me zvysoval hlas uplne bez duvodu. Ultrazvuk dela kazdou navstevu podle me zbytecne. A setricka taky neni dvakrat prijemna.Takze ho nikomu nedoporucuju.