tř. Legií 1149, Pelhřimov

Pan doktor mi zub vrtal tak dlouho (5x), až jsem o něj přišla zcela. Nechápu jak toto může stomatolog dokázat. Pravidelně jsem chodila na preventivní prohlídky, o zuby velice pečlivě dbala a bohužel jen díky péči pana doktora nyní zub nemám.

Pokládala jsem pana doktora za nejlepšího zubaře v Pelhřimově. Po loňském čištění kanálku, kdy mi ne zcela poctivě zaplnil zub, a přehlédl zánět v zubu vedlejším, jsem svůj názor změnila. Zánět trvající přes měsíc, který mi "léčil" byl doprovázen nepříjemným pocitem, že pana doktora obtěžuji svými dotazy na to zda je normální že mi bolest škube hlavou. Bylo mi pouze odseknuto, že bolest je relativni pojem a pro kazdeho je bolest neco jineho. (vrtání zubu bez anestezie mi nedělá problém, tak si nemyslím že bych byla nějak přecitlivělá a chodím jen na preventivní prohlídky nebo v případě neustupujiciho problemu).. Po poslední návštěvě (cca mesic a pul), kdy mi po zaplnění zubu zatvrdla a otekla dáseň jsem odešla z ordinace se slzami v očích. Ne z bolesti ale ze zoufalství a okamžitě jsem si začala hledat nového stomatologa. Pan doktor po pichnuti anestezie počkal asi tak 2 min. a začal řezat dasen aby uvolnil zanet, vložil vložku a oznamil mi, abych se objednala na preventivni prohlidku, že má volno ještě v prosinci (byl zrovna unor) a nebo si mám zavolat v září a rozloučil se semnou. Zadna kontrola, žadna antibiotika nic (nejsem uzivatel ATB, měla jsem naposled před 13ti lety tak ze preventivni davka by mi myslim neublizila po tom co jsem se ladovala pres mesic Aulinem a brufenama). Bohužel vím že tuto zkusenost nemám jen já. Věřím, že pan doktor toho má hodně, ale dle mého to není omluva pro takové chování. Jinak je pan doktor moc milý, jen asi u nej nesmí člověk moc otravovat.

také nepatřím mezi známé pana doktora, chodí k němu celá naše rodina už řadu let. vždy naprostá spkojenost jak s panem doktorem, tak sestřičkou.

Já k Mudr. Hrubému chodím již několik let nejsem z okruhu jeho známých ani příbuzných a mohu jen chválit. Nikdy jsem nezažil neochotu, sestřička na mě působí příjemě. Soudím že Mudr Hrubý pracuje na velmi ysoké profesionální ůrovni o čemž svědčí i moderní vybavené jeho ordinace.Jen tak dál ...

Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Pan doktor pracuje profesionálně a pečlivě a sympatická sestřička Vás objedná na určitý den a hodinu a buďte si jisti, že v daný čas se Vám dostane ošetření a nebudete čekat ani minutu navíc.

Nedoporučuji, sestra arogantní, nadutá šmudla! Vyměnit!!!!!!!!!!!
Co se týče MuDr.,opravdu spoustu zákroků provádí bez umrtvení, to by jej asi příliš zdržovalo, že? Pokud nejste z okruhu jeho známých a kamarádíčků...raději si najděte jiného stomatologa.