Jak už tu zaznělo,to jak je na peníze snad ani není normální,už si budu nechávat normálně vystavovat paragony,třeba ho to přejde (no jo,vila v Polničce něco spolkne :-D) jinak co se týče diagnóz,tak než Vás pošle na specializované vyšetření ,tak ještě během tří návštěv zkouší svoje prášíčky a pak až Vás někam pošle,což si myslim,že by člověka trpícího nějakou na první pohled skrytou chorobou mohlo být osudné... já osobně zvažuji přestup k jinému lékaři

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora. Je pečlivý lékař, který umí poradit a léčit, vysvětlit a je společně se setřičkou dobrý tým.

vybírá 30Kč i za to, že si jen u něj sednete(což si vybere ještě dříve) než Vám napíše papír pro PÚ o vašem zdravotním stavu, za který zaplatíte také aniž by provedl jakékoliv vyšetření.

Pečlivý a docela milý.Vždy mi dobře poradil a vždy úspěšně pomohl,znám ho 24 let.

Pečlivý lékař, který namá potřebu předepisovat na každou nemoc antibiotika, čehož si velice vážím. Dále také oceňuji, že na rozdíl od mého předchozího praktického lékaře, tento předepisuje léky hrazené pojišťovnou a ne drahé léky, které mu podstrčil dealer. Mě vždy pomohl, takže mohu jen doporučit!

V pohodě.

Velmi pečliví a důsledný. Důvěřuji mu v plné míře a často doporučuji !!!

Jen to socialistické vybavení čekárny a ordinace to je opravdu něco otřesného a kdejakej hajzl v putice vypadá moderněji! Pane doktore udělejte s tím něco čas se nezastavil...
Je to opravdu hrůza

Jinak přeji ůspěšný nový rok a mnoho zdraví v roce 2009 a sestřičce také!! Váš pacient

Pan doktor je velice dobrý a hlavně dobrý sportovec jsem s ním spokojený jen kdyby nebyl tak na peníze !

Ja s nim nemam sebemensi problem... kdykoliv jsem prisel, dokazal mi poradit a pomoct. Nekdy, podle mehonazoru, i nad ramec jeho povinnosti.I v pripadech, kdy jsem pouze potreboval radu, dokazal mi poradit.

Já s ním nemám žádné špatné zkušenosti,snaží se Vaše problémy vyřešit sám- což v mém případě se mu daří.I když já ho potřebuji maximálně 1 do roka.