MUDr. Jaromír Karban

Gynekologický ultrazvuk

Komplexní gynekologická péče

Komplexní péče

Gynekologická ordinace Štětí

V Neratovicích působíme od roku 1993 a ve Štětí od roku 1995.

MUDr. Jaromir Karban, absolvent lékařské fakulty Unvierzity Karlovy v Pr...

Léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologická ordinace komplexní gynekologická péče

K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji

Umístění: Gynekologická ordinace komplexní péče

Moc děkuji panu doktorovi a úžasné sestricce. Velká spokojenost zájem a snaha pomoci je tady na místě.

Umístění: Gynekologická ordinace péče o těhotné

Lékař je příjemný, sestra milá, mé těhotenství probíhalo výborně. Pan doktor mi doporučil pouze jeden velký screening, vyšetření ultrazvukem se neshodovalo s vyšetřením v nemocnici o 1 kg dítěte, to mi přijde dost. Jinak si nemohu stěžovat.

Skvělý pak doktor, přijemný a poradí a pomůže se vším. Sestřička též skvělá. Nemohu vynachválit. Doporučuji! :-)

Velice příjemný pan doktor i prostředí. Nemám nejmenších připomínek. Dostala jsem odpovědi na své otázky. Vřele všem doporučuji.

Odborník na slovo vzatý, jak pan dr. tak sestřička mají skvělí přstup k pacientkám jsou vstřícní a vždy umí pomoci a poradit. Prožila sem s panem dr. jedno tehotenství a super, každou návštěvu utz a prohlídka, ptal se napřípadné problémy a celkově si mě hlídal. Ke konci šestinedělí mi i volali zda je vše v pořádku, ptali se na průběh porodu a zda něco nepotřebuji. Závěr 100% spokojenost!!!

jsem u něj druhé těhotenství a nemůžu si stěžovat.pravda,že je trošičku laxní :) ale odborník dobrý.já nemám problém.

Zarazilo a velice nepříjemně mě překvapilo,že si za určení pohlaví účtoval poplatek.Prozatím jsem o žádném jiném gynekologovi neslyšela, že by tento výkon zpoplatnil.

Chodím k tomuto lékaři, jsem spokojená, i když je pravda, že moc neinformuje. Ale super je, že jsou krátké čekací doby i při plné čekárně a vše rychle vyřízeno.

Pan doktor je velmi příjemný člověk a působí důvěryhodně. Nezanedbává prevenci ani různá vyšetření. Souhlasím ale s názorem jedné z předchozích hodnotitelek, že by mohl být sdílnější. Jsem v prvním trimestru těhotenství, všechna vyšetření a vše probíhá standardně. Ráda bych se ale dozvěděla něco víc, než "Vše je v pořádku." Při prvním zjištění těhotenství jsem očekávala, že se nějak podrobněji rozpovídá o tom, co mě čeká, na co se mám připravit, na co si dát pozor. Ale nic takového nenásledovalo. Naštěstí jsem si vše nastudovala na internetu nebo u zkušenějších kamarádek. Ačkoliv je pan doktor po profesní stránce opravdu dobrý, trochu lepší komunikace s pacientkami by nebyla na škodu. Takhle opravdu působí trochu laxně.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,ctvrty den me pali okolo posevniho vchodu,vice to citim po vycurani..posledni dva dny jsem mela slabi naruzovely vytok.Cekala jsem az skonci vikend a pujdu k lekari ale dnes jsem dostala menstruaci a tak nevim co delat.Nevim abych neco nezanedbala..Dekuji za odpoved

Dobrý den urcite navštivte lékaře a pro jistotu s sebou vezmete moč infekce mocova se dá léčit i při menstruaci

MUDr. Jaromír Karban