MUDr. Jarmila Špačková

Pediatr Více

Hradec Králové 1 adresa

Ord. PL pro děti a dor. a dět. kardio.
Ječná 456, Hradec Králové

S paní doktorkou jsme spokojeni vodím k ní obě dvě děti.Skvělí přístup k dětem.

Paní doktorku navštěvuji od narození. Před několika měsíci jsem dosáhla věku, kdy jí musím opustit. Je to pro mě doslova horor, protože jsem nikdy neměla takovou důvěru k jinému lékaři, jako k ní a velmi nerada ji opouštím. Je to velmi kvalitní lékařka a nemám s ní za celých 19 let života jediné zakopnutí. Až už to bylo slepé střevo, otřes mozku a nebo zánět středního ucha se vším mě hned paní doktorka odeslala na příslušná pracoviště odborných lékařů a vše se velmi rychle a efektivně vyléčilo. Velmi paní doktorku doporučuji!!!!

Velmi dobrý přístup paní doktorky i sestřičky. Obě to umí s dětmi. Jsem velmi spokojená.

Paní doktorku navštěvuji od prvních měsíců svého života. Nedávno jsem dosáhla plnoletosti a musím říct, že jsem s paní doktorkou velmi spokojená. S veškerými zdravotními problémy mi byla vždy velmi ochotna pomoci a nemoc jsme společně vyléčily.

Díky paní doktorce a jejímu povrchnímu názoru na moje dlouhotrvající problémy jsem přechodila mononukleózu v 14 letech. Na to se přidal únavový syndrom. Pro řadě týdnů jsem si vyprosila doporučení na imunologii kde se vše toto zjistilo. Jediná reakce doktorky byla "No vidíš... tak to byla mononukleóza!"

Sestřička super. Věčné psaní několikatýdeních kůr na záněty močových cest, které se jen zhoršovaly. Jediné co musím pochválit je to, že na tyto problémy jsem vždy dostala uvolnění na tělocvik v případě, že jsem měli plavecký výcvik.

Takže ruce pryč! Proč si maminky myslíte, že místí paní doktorka má pořád prázdnou ordinaci, když jiný pediatři v HK nemají ani ČAS na všechny své pacienty?!

PS: Díky vytížení gymnázia únavovému syndromu jsem školu nedokončila. Vážně nemožné.

Takže DĚKUJI paní doktorka!

Já i moje 3 děti jsme velmi spokojeni s péčí p. doktorky

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a moje 3děti rovněž.Profesionální péče,lidský přístup,rozumné názory,pochopení.Děkujeme za péči.

Paní doktorku můžu jen doporučit, přístup k dětem i maminkám je výborný a péče také.

S péčí o dcerku i přístupem jsem 100% spokojená, je vidět že dr. práce baví, má moc hezký vztah k dětem.

jsem nad míru spokojena