Kubišova 2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je rozhodně člověk na svém místě! Je vždy velice ochotná, vlídná a vždy se opravdu zajímá o mé potíže. Když potřebují telefonickou konzultaci, ještě nikdy mě neodmítla ani nebyla jakkoliv nepříjemná. Vždy se snaží poradit a pomoct i přes omezené možnosti telefonního sluchátka a e-mailové komunikace. Zároveň musím uznat že svému oboru opravdu rozumí a při léčbě svých pacientů přesně ví co dělá. Chodím k ní už spoustu let a přesto že jsem se přestěhovala skoro na druhý konec české republiky, stále se mi vyplatí k paní doktorce dojíždět. Paní doktorka se svým manželem, nepodcenili ani výběr sestřiček do své ordinace, které si pamatuji pouze s úsměvem na tváři.

Umístění: Ordinace

Paní dr. Richterová je člověk na svém místě. Více takovýchto doktorů. Mohu všem vřele doporučit. Umí to s dětmi, syn byl klidný a krásně spolupracoval.Dnes jsme zde byli poprvé a mám opravdu dobrý pocit.

Umístění: Ordinace

Skvělá paní doktorka, chodím k ní už 15 let. Vždy ochotná, poradí a je odbornicí ve svém oboru. I po přestěhování do Brna k paní doktorce dojíždím a neměnila bych. Oceňuji lidský přístup a především možnost objednání receptu elektronicky. Sestřička Radka je také skvělá, moc příjemná.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka mi velmi pomohla. Má osobní přístup, vyslechne, nic nezanedbá. Bohužel jsem se přestěhovala a dospěla, tudíž musím hledat jiného alergologa, ale kdyby to šlo neměnila bych! :)

velmi příjemná paní doktorka a sestřičky.Vždy vyslechne a poradí jak na zmíněný problém . Paní doktorce dáváme palec nahoru.Velmi doporučujeme.