Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Akné

Absolutní katastrofa! Ordinuje od 7h,prvního pacienta vezme v devět a čekáte další 4h a to jste čtvrtý na řadě.Vedle gastrenterologicka ambulance vzala 15lidi na mnohem odbornějsí vyšetření a zákrok za stejnou dobu .Vyhnout se obloukem!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Od této dr odchazime, pokaždé jsem tam čekala s dětmi 5h!!! Děti znudene hladové no děs, u dr to kde tempem jeden pacient za 45minut, nechápu co tam s nimi děla proboha... a když už se k ni dostanete tak čumi do knížek a hledá co by to tak asi mohlo být a něčí si rady vůbec... předepíše vám milion masticek ale ani jedna vám nepomůže za měsíc tam jste zase ale opět se opakuje to stejne-dr si pořad suska pod nosem co by to tak mohlo být,to je zajímavé, to jsem ještě neviděla,.... a opět val nepomůže ...už nikdy více ....

NEDOPORUČUJI!!!!!! MAMINKA chodí k pani doktorce 2roky a výsledek léčby je nulový. Pani doktorka si mě pozvala do ordinace s tím, že maminka nerozumí dávkování léků a mastí, musím říci, že jsem nerozuměla ani já, natož maminka v 85letech. Pani doktorka vysvětluje způsobem se díváním do okna.
S takovou sestřičkou jsem se nikdy nesetkala, nehorázně drzá, nevyhovující k pacientům ani k jeji práci.
Obě vyvalit!!!!!!!!!! a mi budeme měnit.

Absolutně nedoporučuji.Můj dnes překvapivý zážitek kdy po 2 hodinách s plačícím oteklým ekzémovým dítětem mi na mé dotázání sestra(jelikož jsem asi nebyla vidět) řekla,že mě dnes nevezme.Toť bylo vše a dál ji opět nic nezajímalo.Arogance,ignorace.Byli přede mnou 2 lidé,pak přicházeli další a brala si jen ty co už asi zná..nechápu,dítě utrápené,problém nevyřešen,já odešla a vím,že tam již nikdy!!!nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala.Kdyby aspoň kvůli tomu malému, ale nelidskost je tam na 1 místě.

NEDOPORUČUJI!!! jdu k jinému doktorovi, protože abych 3 dny po sobě čekala 5 hodin a pak jen uslyším. My máme pauzu tak kde jsme? objednat se nemohu, ale proč má na ordinační době napsáno na odpoledne objednaní pacienti? lidi bere jako do houslí, hrozné. odcházím, arogance jak sestry tak doktorky ta mele jedno za druhým, nejde jí rozumět, když se jí zeptáte co říkala tak začne ještě rychleji mluvit. Odcházím

Kdysi jsem byla v evidenci u pí doktorky, ale nikdy jsem neměla to štěstí jí poznat. Vždy mě odbavila sestra (prohlídla, poslala s žádankou na chiru, kontrolovala....) no co na to říct, snad jen to, že aspoň někdo tam hne brvou.

K paní doktorce chodím už asi 15 let (nechodím tam pravidelně, jen když mám nějaký problém).
Je pravda, že se dlouho čeká v čekárně, ale přístup paní doktorky se mi zdá hodně pečlivý, vždy mi všechno pečlivě vysvětlí a napíše potřebné léky - léků a mastí vždy více než potřebuji. Takže na přístup a léčbu paní doktorky si nemůžu stěžovat.

Po 2 hod. čekání, v průběhu kterého paní dr. "zvládla" 4 pacienty, mi sestra 15 min před koncem upravené ordinační doby (lístek 11.30, má být do 12.00) oznámila, že mě paní dr. už nevezme a přes mé naléhání, že opravdu potřebuji ošetření mě odkázala na kožní ambulanci v nemocnici. Nikdy jsem se dosud s takovýmto jednáním nesetkala. Absolutně nedoporučuji!!!!!

Hodnotím jen zdravotní sestru Marcelu Křepelkovou , neochotna, po 20 minutovem čekáni ji zdělím ,že bych chtěla objednat ano počkejte si, čekám dalších 10 minut děla ,že mne nevidí proto ji opět řeknu, že bych chtěla jenom objednat ,aha ,ale mi nové pacienty nepříjmáme,ta by mohla k divadlu herečka ,beru to s humorem ,protože jsem přišla na to ,že ne všechny zdrav.sestry jsou stejne ,objednala mne jiná ochotna u jiné paní doktorky

Mě pani doktorka řekla že můj problém asi nevyřeší, že se stím ještě nesetkala. Už tam nikdy nevkročím a hledám si jinou kožní lékařku. Strášný přístup a když při popisovaní jak se mi to stalo jsem to musela opakovat tak 10krat a paní doktorka si mluvila směrem k oknům a já jí nerozumněla ani slovo. A na lečbu mého napuchlého rudeho prstu s puchýři mi řekla jděte za sestrou ona vám to propíchne a já vám napíšu framykoin. Nedoporučuji