Ortho - Herbst s.r.o.
Za Zelenou liškou 473/16, Praha

Umístění: Ortho - Herbst s.r.o. Jiný

Jsem nadšená z vynikající péče, kterou poskytla paní doktorka Jarmila Herbstová mé dceři v oblasti ortodoncie. Její profesionální přístup a péče přesáhly mé očekávání.

Dcera měla potíže se zuby a jejich správnou pozicí, a tak jsme se rozhodli vyhledat odbornou pomoc. Paní doktorka Herbstová nám představila plán léčby, který nejenže byl efektivní, ale také měl skvělé výsledky v rekordně krátkém čase. Její zkušenosti a znalosti jsou nepopiratelné, a přestože jsme nebyli odborníky, vždy nám vysvětlila každý krok léčby s trpělivostí a porozuměním.

Její péče byla vždy milá a přátelská, což vytvořilo prostředí důvěry a pohodlí pro mou dceru. Díky ní má teď dcerka nádherný úsměv a zuby jsou naprosto skvělé. Velké díky paní doktorce Herbstové a jejímu týmu za úžasnou práci a péči.

Umístění: Ortho - Herbst s.r.o. fixní rovnátka

Velmi neprofesionální lékařka. Na své pacienty si neudělá čas víc jak 5 min. Během ošetření se věnuje 2pacientům zároveň. Při ošetření nepoužívá rukavice, roušku, nevysvětlí vám co aktuálně s vámi dělá a jaký bude vývoj vaší léčby. Jinými slovy ji obtěžjete. Její výkon je rutinní, ale řádně za něj zaplatíte. Při ošetření diskutuje se sestrou. Její projev je velmi arogantní a plný emocí. Rozhodně nedoporučuji!