Ordinace PL pro děti a dorost
Kojetická 1021, Neratovice

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

1.Byla jsem v lékárně jelikož malá má průjem od pondělí a v lékárně mi říkala prodavačka ze bych měla mít doporučení od doktora abych neublížila ze Sofinka je malá (4). Tak se tam jdu jenom zeptat co koupit v lékárně. Sestřička me vyhodila ze tam jsou teď zvaný ať přijdu zítra na nemocný a ať má Sofie dietu. Já ji řekla ze Sofie má dietu už od pondělí a ze chci vědět jen co koupit v lékárně nic víc ze nebudu chodit s novorozencem (17dni) mezi nemocný děti. Ona mi řekla ze jestli je normální jít se Sofii teď za ni mezi novorozence ze je to infekční. Bylo tam jedno dítě.. a jestli se mi to nelíbí ať si najdu jiného doktora..
2. Před půl rokem tam byla babička s malou, že jí bolí břicho. Tam jí nic neřekli jen, že dieta. Druhý den jsme museli na Bulovku, kde malou vyšetřily měla zácpu. Bylo to akutní jelikož byla ucpaná. Na sále ji vyndavali stolici, aby ji vyprázdnil.
Takže u me nespokojenost.

Paní doktorka má jak výborný přístup,tak je to opravdová profesionálka... Já k ní ještě chodím,bratr do nedávna a maximální spokojenost! Vřele doporučujeme :-)

Super přístup k dětem i k rodičům. Jako mala sem k ní chodila a teď má v péči me dvě děti. Nedame na ni dopustit.

Paní doktorka i paní sestřička jsou báječné ženské, plné pochopení pro bolístky dětí i obav rodičů. Vše vždy dopodrobna vysvětlí, tak aby to i případně vystresovaný rodič pochopil. Chodila jsem k nim ca od svých 8 let, pak s dětma (nyní 23 a 24) ,doporučila švagrovce s dětmi a nyní má paní doktorka na starosti i mé nejmladší dráče (3). I PO LETECH POŘÁD STEJNĚ USMĚVAVÉ A POHODOVÉ !!! Velmi jim děkuju za jejich osobní přístup. Laďka

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Chodíme k nim teprve rok, ale s naším miminkem jsme vždycky šli do ordinace přesně v čas, na který jsme byli objednáni. Jednou mi dokonce sestřička volala, protože nás nemohli vzít na čas a tak jsme se v klidu vypravili do ordinace o půl hodiny později a žádné čekání. Prostě super. Přístup k dětem i k nervózním rodičům je vstřícný a laskavý.

Paní doktorka, ošetřuje naše dva poklady. Její přístup lze shrnout do pár vět: veliký zájem o pacienty, suprový přístup k dětem i dospělý. Vždy možnost zeptat se, poradit se či se ujistit v odhadu. Ochota i vstřícnost. To je paní doktorka i její suprová sestřička. Oběma velmi děkujeme !!!!

Jsme velice spokojeni.Lenka

Paní doktarka dává pozor, aby nic nezanedbala, všechno krásně vysvětlí, je trpělivá.

velice doporučuji doktorka i sestřička moc milé a ochotné ,se vším pomoci

Velmi dobrá paní doktorka, vždy příjemná a milá, k rodičům i dětem. Předepisuje všechny typy léků, od bylinných, přes homeopatika, ke klasickým. Sleduje pečlivě pacienty, pokud je diagnoza nejasná, nebo složitější, neváhá odeslat pacienta ke specialistům. Sestřička je také milá, umí si udělat v čekárně pořádek. Nikdo si nedovolí předbíhat. Ordinaci této paní doktorky vřele doporučuji.