IBC
Příkop brno, Brno

Musím jenom chvállt...nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy poznala...nejen že je velice milá, citlivá a ohleduplná, ale ještě jsem nezažila nikdy, aby mi někdo vše tak krásně vysvětlil,navrhl řešení a to s ohledem na finanční i jiné možnosti pacienta....spolu se všemi sestřičkami v ordinaci jsou naprosto pohodový tým...všichni milí, usměvaví a velice vstřícní....Vypadá, že jsem se konečně přestala bát zubařů a....Tuto výbornou paní doktorku mohu jen doporučit..

Velmi šikovná paní doktorka. Je mladá, pohledná a tak se k ní ani muži se strachem ze zubařů nebojí jít na vyšetření. Mého manžela rozhodně zbavila strachu ze zubní vrtačky a zubní ordinace. Chodíme k ní celá rodina a mě i dceři se o zuby stará jak to jen jde. Dlouho jsem hledala tak skvělou zubařku, které opravdu záleží na Vašem zdravém chrupu. :-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 62 roků a uvažuji o implantátech v horní čelisti, nosím snímací protézu, která mi nesedí. Prosím o informaci, zda by bylo možné implantáty, když jsem kuřák, přibližnou jejich cenu a zda se můžu u Vás objednat.
Děkuji za podání zprávy.

Dobrý den, rádi Vás objednáme na konzultaci, prosím napište e-mail, který naleznete na webových stránkách centra Onedent, případně zavolejte telefonní číslo, které je na stránkách také uvedeno. Team Onedent

MDDr. Jana Zbránková