MEDISCAN GROUP, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Thomayerova nemocnice - Centrum pro epileptologii a epileptochirurgii
Vídeňská 800, Praha-Kunratice, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

S epilepsií se léčím už nějaký ten pátek. V Prostějově jsem vystřídal 4 neurology a všechny bez úspěchu. Až potom jsem se dostal k paní doktorce Zárubové do Motola.
Vysadila mi postupně léky, které nezabíraly a navíc byly velkou zátěží pro játra.
Nasadila úplně novou medikaci, zařídila operační zákrok...a vše je od té doby lepší.
Paní doktorka Zárubová je kapacita ve svém oboru, navíc na kontroly u ní se člověk těší - milá, ochotná a pacient se s ní i zasměje.
Na paní doktorku nemohu říci křivého slova, protože to ani nejde...

Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak báječnou neuroložkou. Paní doktorka je naprosto výjimečná a doporučuji ji všem, kteří ji zvažují. Paní doktorka je velmi empatická, nesoudí a dokonce se i zasmějete. Konzultace s vyšetřením proběhla velmi podrobně a celou návštěvu jsem se cítila komfortně.
Paní doktorka pro mě byla takovým opožděným dárkem k narozeninám a jsem vděčná, že mohu být v její péči.

bohužel pokud máte " jen " 5-10 grand mal záchvatů za rok a nebo pokud paní doktorce neustále nevoláte, tak se Vám paní doktorka moc věnovat nebude. Za 10 let nemoci žádná eeg monitorace. Kontrola u lékaře , kontrola hladin a eeg jednou za rok, přitom léčba neúčinná. Epilepsie nekompenzovaná. Žádné konzilium.. Chápu, pro někoho prostě léky nejsou, ale přesto.. )
co například kontrola hladin vápníku, když už do sebe cpeme valproat ?
.. hladina léku v krvi, jež u pacienta ještě zabírá (obecné terapeutické rozmezí hladiny opravdu nestačí, každý ma terapeutickou hladinu někde jinde ), se na rozdíl od dětského oddělení již vůbec neřeší .....
lepší péči pojišťovny neplatí ? na eeg holter není nárok ?
někteří si volají záchranku při zvrtnutém kotníku nebo vysoké teplotě, naši blízcí mají i při bezvědomí volání záchranky zakázané. Do lázní jet nemůžeme. .. ) asi aby jsme nestresovali ostatní " pacienty"

Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru. Po jiném a velmi nepříjemném lékaři, který mě doporučoval potrat jsem na doporučení mého gynekologa přešla k paní doktorce. Je úžasná a díky ní mám krásnou dcerku a i snížené léky na epilepsii. Za to moc děkuji.

Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o.

Paní doktorka mne před pěti lety objednala na základě mého zoufalého telefonátu v době, kdy mi jiný neurolog nasadil léky, které mi nesedly a přesto trval dál na jejich užívání. Místo svého oběda tedy paní doktorka vyslechla má trápení a pomohla téměř s okamžitým účinkem. Paní doktorka je úžasný profesionál se srdcem na správném místě, lepšího jsem za svůj život nepotkala (napříč všemi obory). Děkuji za vše.

Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o. bolesti hlavy

Přístup paní doktorky je naprosto fenomenální, je klidná, vše pečlivě vysvětlí, udělá si na vás čas, když potřebujete, je ochotná, reaguje na emaily a velmi mi s mými problémy pomohla. Naprostý unikát ve zdravotnictví. Mohu jen a jen doporučit.

Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o. Epilepsie

S epilepsií se lěčím od svých 3 let,kdy jsem měla záchvaty těměř obden.K paní dr.Zárubové jsem se dostala na doporučení své bývalé dětské neuroložky a nemužu si jí vynachválit.Ihned po první vstupní prohlídce mě poslala na spoustu vyšetření,aby zjistila můj aktuální stav a možnosti léčby.Dokonce se pokoušela zjistit,zda by u mě nebyla možná i chirurgická léčba epilepsie a i když se ukázalo,že operovat mě nelze kvuli vysokému riziku ochrnutí,jsem jí moc vděčná za to,jakou snahu a ochotu věnuje mojí léčbě.Nyní jsem už pár let bez záchvatů,léčená účinnými antiepileptiky a mám dvě krásné zdravé děti.Já osobně jsem za svůj život lepší neuroložku nepoznala.Katka

Umístění: jiné místo

Pani doktorka je nielen profesionalka, ktora ma zaujem o zdravotny stav pacienta,ale aj clovek s dobrym srdcom.
Bola som u nej na vysetreni a bola som milo prekvapena jej pristupom, pri vysetreni naozaj nic nezanedbala, poradila a potesila aj milym slovom.
Odchadzala som z ordinacie s dobrym pocitom.

Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o.

Paní doktorka je člověk, kterého nelze nahradit. Pomohla mi jak s epilepsií, tak ve chvílích nejtěžších, myslím nad rámec svých povinností. Určitě! Dlužím jí moc. A chtěla bych jí popřát jenom to nejlepší, aby se k ní pacienti chovali stejně úžasně, jako se ona chová k nim. Paní doktorko, díky nestačí, však vy víte...

MUDr. Jana Zárubová

Rádo se stalo :-)

Paní doktorka Zárubová je nejlepší lékařkou, kterou jsem si kdy mohla přát. Pomohla mi ve chvíli, kdy jiní lékaři nevěděli co dál. Postarala se o mě bez čekacích lhůt, nasadila skvělou léčbu na epilepsii, byla a stále je důsledná a pečlivá a vždy je pro mne úžasnou podporou. Je úžasná i jako člověk, velice empatická a lidská! Pomáhá i nad míru pracovních povinností. Už nikdy nikoho jiného!!!
Moc Vám děkuju!