Audiologie

Tympanometrie

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• otorinolaryngologie

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. komplexní služby v celé oblasti orl

Pani doktorka bud bere na objednani odpol,ci neobjednane dopol. Prace ji odsypa od ruky,dnes nas bylo 9 v cekarne a za 1h15min jsem byla na rade. je mila,pecliva, vse vysvetli i to jak bude vysetreni probihat.Vysetreni je naprosto bezbolestne! Pidi se po pricine problemu...jsem stastna ze jsem pani doktorku nahodou objevila. Nemenila bych! Sestricka je take velmi mila a vstricna. Doporucuji a dekuji

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. komplexní služby v celé oblasti orl

Pani doktorka skvela, stejne tak sestricka, clovek citi nejen ulevu po lecbe, ale take vdek za mile chovani a to nejen k detem, ale i k dospelym. Urcite vsem doporucuji.

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. Jiný

Paní doktorka i se sestřičkou jsou moc milé, empatické a vtipné. Na ušní jsem se bála, jako malá jsem u doktora dost trpěla, ale tady mi spadl kámen ze srdce. Vyšetření a vyřešení příčiny naprosto bezbolestné, rychlé a celkově naprosto nad očekávání. Paní doktora mi popsala, co bude dělat, vysvětlila... V ordinaci byla skvělá atmosféra :) doporčuju všem, kteří hledají empatického doktora.

Všechny pozitivní hodnocení mohu jen potvrdit. Paní doktorka je velmi milá a vtipná, ale hlavně po odborné stránce velice přesná a důkladná. Místo pouhého předepsání ATB se zabývala skutečnou příčinou problémů. Moc mi pomohla a mohu ji jen doporučit!

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. diagnostické testy

Paní doktorka diagnostikovala muj problem velmi rychle a odborne. Jednalo se o opravnou diagnozu po jiném lékaři a ihned věděla včem tkví problém. Sama i se sestrickou mají velmi lidský přístup a vřelý humor.

K paní doktorce chodíme delší dobu já i má malá dcera. S péči jsem velmi spokojená. Paní doktorka je milá, velmi pečlivá, vše hezky vysvětlí a má velice pěkný vztah k dětem. Mohu určitě doporučit.

Paní doktorka i sestřička na mě působily ze začátku velmi mile a sympaticky, to ovšem nemění nic na tom, že je rozhodně nemůžu doporučit k nastřelení náušnic u miminka.
Maminky, které se se svou holčičkou k paní doktorce na nastřelení náušnic chystáte, objednejte se rychle jinam! Paní doktorka byla při nastřelování náušnic u mojí dcery (v té době 7 měsíců) velice zbrklá a jednu náušničku nastřelila křivě, mimo vyznačené místo. Náušnička nebyla ve středu lalůčku a z ouška jakoby vypadávala. Poté, co jsem se ozvala s připomínkou, že jedna náušnička se mi zdá křivě nastřelená, mi paní doktorka odpověděla, že zrovna dnes se ji to tak povedlo. Pokud toto znamená povedeně nastřelené náušnice, tak ani nechci vidět, jak vypadají ty "nepovedeně" nastřelené. Každopádně i sestřička uznala, že je to cituji "možná trochu nakřivo", ale že si toho nikdo nevšimne. Druhý den ráno mi to nedalo, tak jsem do ordinace volala s otázkou, jakým způsobem to tedy můžeme řešit. Sestra řekla, že mám náušničku vytáhnout a po zahojení máme znovu přijít na nastřelení. Paní doktorka (v domnění, že jí do telefonu neslyším) argumentovala, že stejně, pokud to přestřelí, tak nebudu spokojená. Ano, maminky, s přístupem paní doktorky k nastřelování náušnic věřím, že bych doopravdy spokojená nebyla. Proto na vás apeluji, nechte své dceři náušničky nastřelit jinde. Nejlépe tam, kde v nastřelování mají lepší praxi. Já jsem nakonec zvolila paní Mgr. L. M. Šperlovou, která nastřeluje náušnice v salónu Bany v Ženských domovech na Andělu. Přístup byl diametrálně odlišný, paní Šperlová ouško důkladně vyměřila a sama vyznačené dírky pečlivě prohlídla, vše vysvětlila a nechala mi čas na důkladné zkontrolování, jestli s takto vyznačenými dírkami souhlasím. A hlavně, po odsouhlasení, náušničky nastřelila přesně tam, kam si to vyznačila. Maminky, dírky v ouškách jsou na celý život, pečlivě tedy vybírejte, kde svojí princezně náušničky necháte nastřelit. Ať nemusíte řešit křivě nastřelené náušničky jako já u svojí holčičky! Za to trápení to nestojí!

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a nápomocné. Obvodní lékařka neměla moc zájem se podílet na léčbě a díky paní doktorce Vovsové se konečně začlo něco dít. Vřele doporučuji.

K paní doktorce jsem přešla od jiného ORL lékaře, který několik let nemohl přijít na příčinu mých problémů, jelikož mi vycházely stále negativní výsledky při výtěrech. Paní doktorka Vovsová na ni přišla hned při první návštěvě a odeslala mě do Vinohrad na odstranění pozůstalé nosní mandle. Nic nepodcení, teď mě ještě čeká CT nosních dutin a budu snad po dlouhé době v pořádku. Navíc panuje v ordinaci dobrá nálada, paní doktorka i sestřička jsou moc milé, 100% spokojenost!

Pani doktorka je velmi mila a snazi se najit zpusob jak pomoci.Nejlepsi orl lekarka ,mohu jen doporucit.