Ordinace PL pro dospělé
Beranových 130, Praha

Paní doktorka se zdá být pečlivá a seriozní. Nevypadá na dealera farmacetického průmyslu a za to získává body. Smluvené termíny Kadodrženy. Nemohu si stěžovat.

Vynikající lékařka i sestra. Doporučuji!

Paní doktorka je nejlepší doktorka jakou jsem měl. O sestřičce nemluvě... Lepší taktéž neznám. Jsem u ní 3 roky a nemůžu si na nic stěžovat. Jedinou nevýhodou (nebo výhodou?) je že je někdy až moc pečlivá a v čekárně se často utvoří delší kolony pacientů! Nevím jak jinde ale v porovnání s ostatními Letňanskými doktory má absolutní jedničku...

V hodnocení sestřičky se všichni shodujeme.Ovšem paní doktorku bych doporučil jen někomu,koho bych chtěl vytrestat.Nedokáže vyslechnout pacientovy problémy a sama po krátké chvilce stanoví diagnózu.Vyšetření - kromě změření tlaku- také nic moc.Předepsané prášky mi (snad)neškodí,ale určitě nepomáhají.Paní doktorka mi pak řekne ,že od toho tam je ona,kdo ví,jestli léky jsou pro mne vhodné nebo ne...A zase jen jedno balení,abych zase brzy přinesl "třicítku".
No a prostředí v čekárně i v ordinaci je dost deprimující.

dobrý proklientský přístup, vstřícnost. Je fakt, že větší odbornost bych také čekal. Jinak sestra je empatická a velmi vstřícná.
Zdraví MP

Já jsem přešla k paní doktorce od doktora ,ze ktereho mam trauma a opravdu si nemuzu stezovat.Pani doktorka je moc mila a sestricka jeste milejsi:)

Paní doktorka je vždy velmi příjemná, pečlivá a zajímá se o pacienty i z osobního hlediska. Sestřička je také vždycky moc usměvavá a ochotná. Vřele doporučuji!