Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance

Umístění: Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance ultrazvuk štítné žlázy

paní doktorka je velice milá, svědomitá a profesionální.
Zajímá se o pacienta a řeší vstřícně každý zdravotní problém.
Mohu jen pochválit a doporučit !

Umístění: Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance endokrinologická konzultace

Neznam lepsi lekarku. Nejen pro sve odborne znalosti, profesionalitu a jasnou komunikaci, ale i lidskost a ochotu pomoci. Kez by vsichni lekari byli jako ona.

Umístění: Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance interní vyšetření

Vynikající, ochotná, milá....Na paní doktorku jen samá chvála a pozitiva. Doporučuji. Pomohla nejen mně, ale i rodičům. A pomáhá stále.

Umístění: Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance Podezření na sníženou činnost štítné žlázy.

MUDr. Jana Svobodová mně profesionálně pomohla s léčbou snížené činnosti štítné žlázy. Mimo to dohlíží i na mé ostatní zdravotní problémy související se štítnou žlázou. Její přístup je velmi lidský a přívětivý, ale dá i najevo, pokud pacient nedodržuje její doporučení. Je to velmi pozitivní lékařka, které důvěřuji.
Monika