Jana Strmisková

gynekolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Centrum lékařské péče

  Tyršova 42
  61200, Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  451
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  2
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Málokterý doktor je tak příjemný, tak jako paní doktorka. Ráda k ní chodím , je milá a hlavně vše důkladně vysvětlí, aby to laik pochopil.

 • slabý

  Paní doktorka je sice milá, ale když vám udělá Hamiltonův hmat (provádí se pro vyvolání porodu po přenášení,mělo by se souhlasem,jako všechny zákroky,takže informovat a to zda je dobrý ve zdravě probíhajícím těhotenství je na diskuzi...může hrozit zbytečné riziko infekce a proč něco urychlovat, v mém případě tristní tak brzo) bez upozornění ani před ani potom v 36+5 týdnu těhotenství, tak to nepovažuji za dobrého lékaře...Paní doktorka nevysvětlí pro a proti pokud podstupujete nějaké vyšetření, pouze negativa řekne( jako většina doktorů),takže kompromis není možný...jsem toho názoru, že jsme svéprávní lidé a máme právo po zvážení pro a proti se rozhodnout podle sebe s plnou zodpovědností.Navíc stresovat ženu s se zdravým těhotenstvím jen negativy dle mě neprofesionální.Každého rozhodnutí, kam bude chodit k lékaři, ale za sebe nedoporučuji.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  K paní doktorce chodím již skoro 10 let, máme za sebou 2 těhotenství a vždy je velmi empatická, snaží se vyslechnout, poradit, svou práci dělá velmi zodpovědně. Paní doktorku i její sestřičky mohu jen doporučit.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je nejlepší doktorka co jsem kdy potkala. Její lidský přístup..vše vysvětlí..Nikdy jsem se s takovým skvělým přístupem nesetkala. Doporučuji ji a všude doporučovat budu

 • velmi dobrý

  Dnes jsem byla poprvé u této paní doktorky a mohu ji jen doporučit. Paní doktorka i sestřička byly příjemné. Paní doktorka se zajímá o problém, vše vysvětlí i poradí.

 • velmi dobrý

  K paní doktorce chodím ráda,je příjemná,lidská,vždy vyslechne a poradí.Zatím si nemužu na nic stezovat..

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Prostory ve kterých praxi vykonává sice není ideální, ale jinak je všechno super.

 • neutrální

  Paní doktorka je příjemná, svědomitá a odborníkem, jen se tam do ordinace dovolat, to je problém...

 • velmi dobrý

  Moc prijemna pani doktorka, vse bez problemu.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je jednoduše řečeno dokonalá. Sympatická, hodná, vstřícná, všechno vysvětlí. I paní sestřička je extrémně milá. Vřele doporučuji!

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.