Jana Strmisková

gynekolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Centrum lékařské péče

  Tyršova 42
  61200 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  353
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  S pani dokrorkou jsem velice spokojena,uplne jiny pristup,jak u byvale doktorky,Nemuzu rici nic negativniho.

 • velmi slabý

  Paní doktorka působila velmi mile a vstřícně ovšem do té doby, než začnete mít problémy. Pro neustálé pobolívání vaječníku a neustálé prosení o kontrolu přes ultrazvuk mi bylo řečeno, že je to "jen" zánět. Bohužel nebyl, za rok mi narostla tak obrovská cysta, že jsem musela na operaci, kde se velikosti cysty natolik lekli, že zavolali na sál primáře. Aby toho nebylo málo, museli mi odebrat i slepé střevo, protože bylo z popraskaných cyst celé zanícené. Korunu paní doktorka nasadila v těhotenství, kdy mi přes těhotenskou cukrovku zakázala veškeré vycházky ven, přitom je známé, že právě pohyb je při cukrovce nesmírně důležitý. Jsem u jiného doktora a nestačím se divit, prohlídky prsou jsou samozřejmé, totéž platí pro citlivý přístup doktora i sester, který jsem u sestřičky paní doktorky Strmiskové nenašla.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Málokterý doktor je tak příjemný, tak jako paní doktorka. Ráda k ní chodím , je milá a hlavně vše důkladně vysvětlí, aby to laik pochopil.

 • slabý

  Paní doktorka je sice milá, ale když vám udělá Hamiltonův hmat (provádí se pro vyvolání porodu po přenášení,mělo by se souhlasem,jako všechny zákroky,takže informovat a to zda je dobrý ve zdravě probíhajícím těhotenství je na diskuzi...může hrozit zbytečné riziko infekce a proč něco urychlovat, v mém případě tristní tak brzo) bez upozornění ani před ani potom v 36+5 týdnu těhotenství, tak to nepovažuji za dobrého lékaře...Paní doktorka nevysvětlí pro a proti pokud podstupujete nějaké vyšetření, pouze negativa řekne( jako většina doktorů),takže kompromis není možný...jsem toho názoru, že jsme svéprávní lidé a máme právo po zvážení pro a proti se rozhodnout podle sebe s plnou zodpovědností.Navíc stresovat ženu s se zdravým těhotenstvím jen negativy dle mě neprofesionální.Každého rozhodnutí, kam bude chodit k lékaři, ale za sebe nedoporučuji.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  K paní doktorce chodím již skoro 10 let, máme za sebou 2 těhotenství a vždy je velmi empatická, snaží se vyslechnout, poradit, svou práci dělá velmi zodpovědně. Paní doktorku i její sestřičky mohu jen doporučit.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je nejlepší doktorka co jsem kdy potkala. Její lidský přístup..vše vysvětlí..Nikdy jsem se s takovým skvělým přístupem nesetkala. Doporučuji ji a všude doporučovat budu

 • velmi dobrý

  Dnes jsem byla poprvé u této paní doktorky a mohu ji jen doporučit. Paní doktorka i sestřička byly příjemné. Paní doktorka se zajímá o problém, vše vysvětlí i poradí.

 • velmi dobrý

  K paní doktorce chodím ráda,je příjemná,lidská,vždy vyslechne a poradí.Zatím si nemužu na nic stezovat..

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Prostory ve kterých praxi vykonává sice není ideální, ale jinak je všechno super.

 • neutrální

  Paní doktorka je příjemná, svědomitá a odborníkem, jen se tam do ordinace dovolat, to je problém...