Jana Strmisková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 4 září 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Málokterý doktor je tak příjemný, tak jako paní doktorka. Ráda k ní chodím , je milá a hlavně vše důkladně vysvětlí, aby to laik pochopil.

• 14 října 2014

Hodnocení: Slabý

Paní doktorka je sice milá, ale když vám udělá Hamiltonův hmat (provádí se pro vyvolání porodu po přenášení,mělo by se souhlasem,jako všechny zákroky,takže informovat a to zda je dobrý ve zdravě probíhajícím těhotenství je na diskuzi...může hrozit zbytečné riziko infekce a proč něco urychlovat, v mém případě tristní tak brzo) bez upozornění ani před ani potom v 36+5 týdnu těhotenství, tak to nepovažuji za dobrého lékaře...Paní doktorka nevysvětlí pro a proti pokud podstupujete nějaké vyšetření, pouze negativa řekne( jako většina doktorů),takže kompromis není možný...jsem toho názoru, že jsme svéprávní lidé a máme právo po zvážení pro a proti se rozhodnout podle sebe s plnou zodpovědností.Navíc stresovat ženu s se zdravým těhotenstvím jen negativy dle mě neprofesionální.Každého rozhodnutí, kam bude chodit k lékaři, ale za sebe nedoporučuji.

• 22 srpna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím již skoro 10 let, máme za sebou 2 těhotenství a vždy je velmi empatická, snaží se vyslechnout, poradit, svou práci dělá velmi zodpovědně. Paní doktorku i její sestřičky mohu jen doporučit.

• 31 července 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je nejlepší doktorka co jsem kdy potkala. Její lidský přístup..vše vysvětlí..Nikdy jsem se s takovým skvělým přístupem nesetkala. Doporučuji ji a všude doporučovat budu

• 25 února 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Dnes jsem byla poprvé u této paní doktorky a mohu ji jen doporučit. Paní doktorka i sestřička byly příjemné. Paní doktorka se zajímá o problém, vše vysvětlí i poradí.

• 26 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím ráda,je příjemná,lidská,vždy vyslechne a poradí.Zatím si nemužu na nic stezovat..

• 30 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Prostory ve kterých praxi vykonává sice není ideální, ale jinak je všechno super.

• 21 srpna 2013

Hodnocení: Neutrální

Paní doktorka je příjemná, svědomitá a odborníkem, jen se tam do ordinace dovolat, to je problém...

• 23 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Moc prijemna pani doktorka, vse bez problemu.

• 26 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je jednoduše řečeno dokonalá. Sympatická, hodná, vstřícná, všechno vysvětlí. I paní sestřička je extrémně milá. Vřele doporučuji!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění