Jana Strmisková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

• 25 února 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Dnes jsem byla poprvé u této paní doktorky a mohu ji jen doporučit. Paní doktorka i sestřička byly příjemné. Paní doktorka se zajímá o problém, vše vysvětlí i poradí.

• 26 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím ráda,je příjemná,lidská,vždy vyslechne a poradí.Zatím si nemužu na nic stezovat..

• 30 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Prostory ve kterých praxi vykonává sice není ideální, ale jinak je všechno super.

• 21 srpna 2013

Hodnocení: Neutrální

Paní doktorka je příjemná, svědomitá a odborníkem, jen se tam do ordinace dovolat, to je problém...

• 23 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Moc prijemna pani doktorka, vse bez problemu.

• 26 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je jednoduše řečeno dokonalá. Sympatická, hodná, vstřícná, všechno vysvětlí. I paní sestřička je extrémně milá. Vřele doporučuji!

• 13 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím asi rok, po té, co jsem vystřídala asi 3 gynekology. Její jednání mě naprosto šokovalo - konečně mi někdo pořádně všechno vysvětlil, měla na mě dost času, vyšetření nebylo tak nepříjemné jako u předešlých doktorů, takový lidský a empatický přístup ! Je naprosto skvělá.

• 17 prosince 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Dnes jsem byla poprvé u této paní doktorky a mohu ji jen doporučit. Paní doktorka i sestřička byly příjemné. Byla jsem objednaná na určitý čas a čekala jsem jen 5 minut navíc. Takže si nemůžu stěžovat a dávám palec nahoru! :-)

• 14 listopadu 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

z paní doktorky jsem nadšená - je vstřícná, ráda odpoví na otázky, hledá nejvíce vyhovující řešení, ochotná. . . i sestřičky jsou povětšinou v pohodě. v čekárně je to trochu na dýl, ale to už tak bývá a myslím, že v tomhle případě to za ten čas stojí.

• 31 července 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší gynekolog v Brně.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění