Centrum lékařské péče
Tyršova 42, Brno

Umístění: Centrum lékařské péče Jiný

Paní doktorka je naprosto famózní. Trpělivá, klidná, vše vysvětlí. Můžete se zeptat nacokoliv chcete a ona Vám s úsměvem na tváři odpoví.
Mrzí mě že jí to kazí sestřička.. když jdete osobně tak se ještě přemůže, aby byla jakš takš příjemná, ale musíte s ní jednat v rukavičkách. Jakmile voláte do ordinace, vše špatně.. nechápu na co jsou v dnešní době telefony.. sestra věčně nadávající na zvonící telefon, že ho vyhodí z okna apod. Takový jednaní jsem dlouho nezažila a jako těhule plná hormonů, se fakt potřebujete stresovat z volání na gynekologii.

Umístění: Centrum lékařské péče Jiný

Ja si pořád říkám, na čem paní doktorka ujíždí, to přece není možné, aby někdo byl stále tak milý a pozitivní. Ale fakt, asi v životě jsem se u lékaře necítila tak příjemně a nikdy bych neřekla, že se takhle budu cítit na gynekologii :D. Sestřička je zcela opačného ražení, taková akční a drsňácká, ale také velmi hodná. Prostě dvojka, co se doplní.

A co se týče odborné stránky, zatím jsem neměla žádný problém. Nicméně z kontroly jsem měla vždy dobrý pocit, nikdy mě nikdo neodbyl. Jen bych teda podotkla, že paní lékařka má fakt hodně pacientů a je tam několika-týdenní čekací lhůta. Sestřička mi řekla, že to je hlavně v poslední době, neboť COVID zvýšil porodnost a frekvence návštěv budoucích maminek je mnohem vyšší, než je tomu u běžných pacientů.

Nicméně, pokud má někdo strach z gynekologů a rád by někoho příjemného a zároveň profesionální přístup, doporučuji paní lékařku (pokud bude zase někdy nabírat :) )

Umístění: Centrum lékařské péče Jiný

Paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí a pomůže. Bohužel dokud jsem k ní chodila, neustále jsem měla vaginální mykózy a jednou i zánět. Musela jsem se neustále mazat, protože se to nedalo vydržet. Bylo mi tvrzeno, že za to může můj přítel, který se snažil taktéž léčit, ale od doby co jsem přešla k jiné lékařce zkrz dojíždění mykózy okamžitě přestaly a už se neobjevily. Problém je taky ten, že si člověk jde pouze pro antikoncepci a čekat musí vždy min. 30min.

Umístění: Centrum lékařské péče Jiný

Potřebovala jsem předoperační prohlídku před výměnou kyčle. Paní doktorka dovede i ustrašenou starou ženu provést vyšetřením zcela bez problémů. Velice děkuji za citlivost, pochopení a empatii. Kéž by bylo takové jednání ve všech ordinacích. S úctou a přáním všeho dobrého vděčná pacientka V.K.

Paní doktorka i sestřička v ordinaci na ulici Jana Babáka jsou moc milé, paní doktorka vše během vyšetření vysvětlovala, a oceňuji objednávání online a také krásné čisté prostředí ordinace. Jsem velmi spokojená.

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem spojená, je pečlivá, velmi milá a má lidský přístup. V případě akutnějších potíží mě ihned přijala. Byla jsem v její péči po 2 těhotenství, nic mi nenutila, když např. nebyl nutný ultrazvuk nebo vnitřní vyšetření, tak se mě vždy ptala, zda si ho přeji atd. Celkově nejlepší gynekolog, se kterým jsem se setkala.

Umístění: jiné místo

Mám zkušenost s několika gynekology a gynekoložkami, ovšem paní doktorka Strmisková je všechny předčí a to velmi výrazně a to jak svým citlivým, ohleduplným, lidským a pečlivým přístupem, tak i znalostmi!
A v neposlední řadě je velmi hezká ;-)

K paní doktorce chodím 10 let a jsem velmi spokojená. Odnosila jsem pod jejím dohledem 2 děti. První těhotenství bylo dost problémové a paní doktorka byla velice pečlivá. Moje maminka k ní chodí na kontroly po onkologické léčbě a je s přístupem taky velmi spokojená. Paní doktorka i sestra na mě jsou vždy milé, nikdy se mi nestalo, že by byly nepříjemné. Určitě paní doktorku doporučuji.

K paní doktorce, chodím už asi 13 let,prošla jsem s ní dvě těhotenství,vždy mi vše pěkně vysvětlila a vyslechla si mé potíže atd.Je milá,ochotná.Sestra je někdy trochu odměřená,ale nikdy na mě nebyla nepříjemná,čekací doba je někdy delší,ale to u každého doktora.

Mám podobnou zkušenost jako některé pacientky zde. Dokud jsem si chodila do ordinace jen pro recept na antikoncepci a pravidelné prohlídky, bylo vše v pořádku. Pak jsem otěhotněla, těhotenství bohužel neprobíhalo dobře a skončilo revizí. Přístup paní doktorky a zvláště sestry byl v této situaci velmi nepříjemný. Sestra mi měla odebrat krev a když jsem se dozvěděla, že musím na revizi, byla na mě velmi nepříjemná a říkala, že to vypadá, jak kdybych nikdy u doktora nebyla, když nevím, jak se odebírá krev atd. Následně jsem si šla pro výsledek, sestra mě nechala půl hodiny čekat na jeden papír, protože neměla čas papír hledat... K tomu přidávám velmi dlouhé čekací lhůty, i když je člověk objednán na určitou hodinu, minimálně další hodinu ještě čekáním stráví. Nedokážu si představit, kdybych byla ve vyšším stupni těhotenství a musela čekat tak dlouho... Změnila jsem doktorku a vidím, že to jde i jinak, všichni jsou ke mně moc příjemní, takže paní doktorka určitě není špatná, ale se sestrou jsme si nějak nesedly a když to jde jinde lépe, není důvod, proč bych měla zůstávat tam, kde se ke mně nechovají hezky.