Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Preventivní prohlídka

Paní doktorka byla milá, ale při vyšetření ne zrovna jemná. I přes objednání na čas jsem čekala v plné čekárně přes 30 min. Bylo zřejmé, že paní doktorka nemá čas a vyšetření/konzultaci se snaží urychlit.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Was my doctor for about 3 years, and during this time i didn't encounter major issues, so doctor treated them fairly decent.I had to ask clarifications many times, that she had to reply and would not explain anything without me pushing for answers.But when i had severe problems and PMS and pain that got me almost to emergency room, doctor treated them as normal and as usual PMS, and i had to push again for things to be done and in the end i had hormonal blood check.After that, and even more pushing for results that came in very late, doctor treated as "normal" that i have PCOS,with no treatment whatsoever, and actually PCOS untreated that can lead to infertility.I felt like if i don't have kids NOW and she is my doctor, i won't get the treatment i need.NEVER AGAIN!

Umístění: jiné místo přirozený porod

S paní doktorkou Stejskalovou mám výborné zkušenosti. Byla u mého porodu a musím říct, že všechno proběhlo tak, jak jsem si představovala. Dodávala mi spoustu síly a pozitivní energie, chovala se velice přátelsky, a to jsme se viděly poprvé. Žádný úkon nebo podání léků nevykonala bez mého svolení, vše se mnou diskutovala. Dcerka měla kolem krku i těla omotanou pupeční šňůru a jsem si téměř jistá, že kdyby byl u porodu jiný lékař, skončil by císařem. Díky paní doktorce jsem porodila přirozeně (bez nástřihu nebo poranění). Byla opravdu skvělá!

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Chodila jsem sem už dobrých 7 let a vždy jsem byla moc spokojená. Pokud se tedy neřešil nějaký zdravotní problém. To mi paní doktorka nikdy nebyla schopná vysvětlit co a jak a vždy jsem se musela doptávat, jestli třeba léky nepotřebuje i partner (ano, potřeboval). Pak přišly trochu vážnější problémy a vážená paní doktorka ze mě začala tahat peníze (i když má smlouvu s pojišťovnou). Já neznalá jsem samozřejmě zaplatila docela dost peněz za vyšetření, které bylo k ničemu. Pak chtěla další peníze za další zákrok. Nyní chodím už jinam, kde se docela divili, za co to chtěla platit. A nikdy neuměla nic normálně vysvětlit, na moji otázku odpověděla na něco úplně jiného. Ani na mail nebyla schopná normálně odpovědět. A to rozhodně není vše, mohla bych napsat celý sloh o této paní doktorce a jejích sestrách... Za mě rozhodně ne, pokud nechcete utrácet za péči, kterou všude jinde dostanete ve stejné kvalitě zdarma.

English short version: I know this Dr 7 year and I was satisfied. Bud when I had some health problem, the Dr. wasn´t able explain to me this disease and cure. In recent time, I head a more serious problem and the Dr. wanted some med. examination which cost alot of money and at the end, it was totally unnecessary. Because I needed next examintion and she wanted money again. And the very important info: she never explained anything to me...
My new doctor is astonish about this money... If you don´t want spend money for this "fancy" doctor, you can have same care for free anywhere else

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Paní doktorka je naprosto skvělá, profesionální a velice příjemná. Už z dnešního prvního dojmu, mne bylo zřejmé, že se nejedná o "obyčejného gynekologa", ale že má zájem starat se o své pacientky a nechce nechat nic náhodě. Mám radost, že se jako její pacientka mohu cítit v dobrých rukou. B.V.

Dobrý den, u Janičky Stejskalové jsem byla od 20 týdne těhotenství.Nikdy bych nevěřila, že díky profesionalitě doktora může být porod taková "brnkačka". Mám díky paní doktorce krásného zdravého syna a vděčím jí za to, že porod je pro mě krásná vzpomínka:o) Je 100% ve všech směrech a především je to žena s velkým srdcem, upřímná a neskutečně oddaná své práci. Tým kolem ní je též nadstandardní. Všem doporučuji :o)

Dobrý den,nemohu souhlasit s negativními názory na pani doktorku.Já s ní rodila dva syny a vše bylo v naprostém pořádku a péče byla opravdu nadstandartní.Sama jsem sama zdravotník,tak vím,že ne vše lze chtít v rámci veřejného zdravotního pojištění.Je to o volbě každého jedince a kritika případné platby nadstandartu je zbytečná.J.V.

Souhlasím s názory, že u paní doktorky je vše jen o penězích. Do sve
ordinace mě přijala, když jsem byla těhotná a to pouze pod podmínkou, že si
zaplatím těhotenský balíček za 6 000 Kč. Balíček však obsahuje standardní
péči, kterou hradí pojišťovna a paní doktorka dělá navíc jen ultrazvuk při
každé návštěvě. Naopak mě neposlala na test na těhotenskou cukrovku ani na
triple test. Bez těchto testů mě však nechtěli u Apolináře přijmout, takže
jsem si to opožděně vyřizovala sama. Největší problém ale nastal, když jsem
ji oznámila, že s ní nebudu za dalších cca 20 000 Kč rodit. Dozvěděla jsem
se od ní, že nyní na mě prodělává a už se ji nevyplatím. Opravdu pokud
neplatíte, rapidně změní svůj přístup. Paní doktorku navštěvují ve velké
míře cizinky, které jistě ocení, že mluví anglicky a rádi za zaplatí. Za mě
vřele nedoporučuji!

Paní doktorka je skvělá, rodila jsem s ní dvakrát a rodila bych zas i za cenu toho, že pak nemám na dovolenou u moře :-) ona i její sestřička jsou moc milé, ochotné, člověk má pocit, že jde na návštěvu ke kamarádce ...s odborností gynekolog

Paní doktorka je skvělá. Byla jsem velmi ráda, že jsem mohla u ní rodit. Celé mé druhé těhotenství probíhalo dost rizikově , jednou jsem ji musela volat kolem druhé hodiny ráno, ochotně vzala telefon a pomohla. Velice si toho cením, nebýt jí, asi by mi teď na klíně neseděl malinký zázrak. Vždy mi vše vysvětlila a vybrala nejlepší řešení. Mohu jen doporučit . Ano samozřejmě, že je to nadstandartní péče za kterou si připlácíme . Ale dámy ,kolikrát za život jsme těhotné .. Já , s manželem velice děkujeme. Kolářovi