Analýza spermií

Běžný termín

Léčba stárnoucího muže (andropauza) +8 Více

Neplodnost

Psychologické konzultace

Péče o zneužité a týrané ženy

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

MUDr. Jana Spilková je zkušená lékařka v oboru sexuologie s dlouholetou praxí.
Pracovala v Sexuologickém ústavu 1. lékařské fakulty UK a...

• sexuologie
  • psychoterapie

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologická terapie

Bohužel musím souhlasit s negativními recenzemi. Nemá cenu řešit tak citlivé téma s někým, tak neempatickým jako je paní Spilková.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologické poradenství

Chcete-li pomoct, běžte někam jinam. Nejhorší doktorka s jakou jsem se kdy setkal, od začátku protivná, asi proto, že jsem přišel s úsměvem. Rady žádné, otázky žádné a když jsem jí řekl co chci, řekla mi, že mi nepomůže. Pokud chcete od doktorky odcházet naštvání, ponížení a v celkově daleko horším stavu, než jste k ní dorazili, je paní doktorka ta nejideálnější.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologické poradenství

Strašná komunikácia, neempatický, hrubý, arogantný, povýšenecký prístup... doktorka stále opakovala rovnaké otázky, na ktoré ma nenechala ani odpovedať a skákala mi do reči, za celú dobu mi nedala jedinú radu, prevracala očami a pôsobila dojmom, že ju moja návšteva obťažuje.
Rozhodne neodporúčam.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologické poradenství

Paní doktorka se mnou komunikovala naprosto hrozným způsobem. Pohazovala rukama, protáčela oči. Když položila otázku, nelíbila se jí moje odpověď. Celkově dosáhla toho, že jsem se cítila, jako bych byla úplně blbá. Říkala, že půl roku ve vztahu je krátká doba na řešení sexuologického problému. (Já jsem toho názoru, že když mě něco trápí a nedokážu si pomoct sama, asi by se to mělo řešit s profesionálem.) Opravdu tuto doktorku nemůžu doporučit. Můj problém , naopak mi ho ještě mnohem víc zaryla pod kůži. Hledám pomoc jinde.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologické poradenství

Paní doktorku nemohu doporučit. Hrubý, neempatický přístup. Vše bylo špatně, řešení situace nebyla schopna doporučit.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologické poradenství

Očekávala jsem empatický přístup, přeci jen se k takovému doktorovi objednáváte s dosti delikátní záležitostí, ale bohužel jsem v ordinaci byla cca 15 min. a za tu dobu byla paní doktorka schopna zhodnotit, že problém vlastně nemám, a mám si navýšit antidepresiva...

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum vyšetření andrologické

Za mě naprosto skvělá lékařka. Velice profesionální a odborný přístup. Konečně lékařka, která nejen problém odhalila, ale našla příčinu a díky tomu zvolila efektivní léčbu. Paní doktorce velice děkuji.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohuzel, musim souhlasit s negativnimi komentari prede mnou, pani doktorka ma mozna titul, ale jeji pristup k pacientovi neni vstricny a empatie tam moc citit neni. Byl jsem u ni 1x a hned po 1. navsteve jsem vedel, ze tady to nema cenu. Neustale opakuje dokola ty same otazky, nema snahu sama navrhnout zadne reseni a celkove spise nezajem o pacienta. Pokud mate problem, jdete radsi jinam.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohužel musím napsat paní doktorce negativní hodnocení. V naší konverzaci nebyl ani náznak empatie, na vše se mě ptala několikrát, jakoby mé první odpovědi nevěřila. Když lidé jdou ke specialistovi, jako je ona, většinou se jedná o dlouhodobé potíže, a minimálně mě to stálo hodně odvahy se na setkání objednat. I přes to se chovala, jako bych si problém před chvílí vymyslela. Odcházela jsem s pláčem, protože na druhé straně nebyla ani kapka trpělivosti a porozumění. Mrzí mě, že to říkám, ale sezení s paní Spilkovou si dobře rozmyslete. Tato zkušenost mi víc ublížila, než pomohla.

Zdá se mi, že paní doktorka vše řeší "přehozením" pacienta k placenému terapeutovi. Absolvovala jsem u ní několik návštěv, poslední se značným časovým odstupem. Na první návštěvě na mě působila mile, pozvala si pak i partnera (kterému řekla, že je víceméně problém ve mně, ne že máme společný problém) a já k ní šla ještě několikrát. Pak mi doporučila psychoterapii - odmítla jsem jejího psychoterapeuta a našla si vlastního, který byl financovaný ze zdravotního pojištění. Když jsem se k ní po roce vrátila, chovala se úplně jinak. Naprosto neempaticky. Vůbec ji nezajímalo, jak se cítím, a de facto mi řekla, že bych měla sex provozovat, i když z něj mám trauma a bolí mě, protože "muži mají své potřeby". Nedala mi absolutně žádnou radu, neustále se točila v kruhu stejných otázek (typu jaké mám sexuální fantazie a nemohla pochopit, že když vás něco děsí, tak o tom fakt nesníte) a zdálo se mi, že se mě snaží odbavit co nejrychleji. Navíc se pořád tasí jen s Freudem, který je v mnoha věcech dávno překonaný. Opět mi dala kontakt na placeného psychoterapeuta. Bylo to pro mě velké zklamání a už k ní nepůjdu (ani k placenému kolegovi).