Pro Gyn s.r.o.
Běloveská 656, Praha

PO NĚKOLIKA LETECH JSEM SE K PANÍ DOKTORCE VRÁTILA A OPĚT JSEM VELMI SPOKOJENA,POŘÁD JE TAM MILÉ PROSTŘEDÍ,MILÉ SESTŘIČKY,MILÍ LÉKAŘI.MĚLA JSEM VÁŽNÉ PROBLÉMY,VYŠETŘIL MĚ ODBORNÍK,NAPSAL LÉKY,PO NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH MI NA MOJI ŽÁDOST PŘEDEPSAL JINÉ,JSEM OPRAVDU RÁDA,ŽE JSEM SE MOHLA K PANÍ DOKTORCE VRÁTIT.ZA VYŠETŘENÍ SE PLATÍ 30 KČ,ZA KONZULTACI A NAPSÁNÍ RECEPTU NIC,ZA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU TĚCH SLAVNÝCH 500 KČ.RÁDA JE ZAPLATÍM,OSTATNÍ GYNEKOLOGOVÉ VYBÍRAJÍ SKRYTÉ POPLATKY TAKY A POSLEDNÍ DOKTORKA,U KTERÉ JSEM BYLA,CHCE VÝSLOVNĚ"SPONZORSKÝ DAR" A DIVÍ SE,ŽE JÍ PACIENTKY ODCHÁZÍ.RÁDA PANÍ DOKTORKU ŠKLÍBOVOU A JEJÍ ORDINACE VŠEM ŽENÁM DOPORUČUJI.EVA MATĚJÍČKOVÁ

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a musím reagovat.Proč někdo očerňuje tak výbornou lékařku. Do ordinace paní doktroky chodím několik let. Paní doktorka mi v 55 letech operovala po "odborné péči" jiného gynekologa. Nikdy jsem nedala žádný úplatek a paní doktorka se ke mně chová vždy velice hezky.Komu jde o 5OO,-Kč ,vždyť jsou to necelé dvě koruny denně za rok. Jiným lékařům se strkají úplatky a o tom nikdo nepíše. Jenom pro porovnání. Volala jsem instalatéra, který mi vyměnil součástku za 5O,-Kč a od práce a dopravné jsem zaplatila 1300,- Kč. Tomu se říká co? To je vyděračství. A člověk který zachraňuje životy, musel studovat a stále se zdokonalovat pobuřuje některé lidi že vydělává peníze. Jo holt měli jste se lépe učit a mohli jste také být doktorem a nezávidět. Každý jenom nadává ale neumí se zamyslet. Kdykoliv potřebuji recept stačí zavolat a velmi ochotně mi jej sestřička pošle. A to že formou SMS dostanete zprávu a výsledku vyšetření to je zřejmě také všude obvyklé. Tak si choďtě na obvod kde se na vás kouknout od dveří, tak se totiž také léčí a vyšetřuje. Když někdo píše negativní názory na paní doktorku tak ať tam nechodí. Myslím si že spokojených pacientek má paní doktorka dost. A k těm spokojeným patřím i já a moje dcera. Nyní již i vnučka.

přivedla na svět a zachránila tolik životů, že se to nedá vxčíslit žádnými penězi; kdo "paní doktorku" Šklíbovou nepotřebujete, choďte jinam a nebudete muset posílat negativní hodnocení;

Souhlasím s názorem, že prioritou MUDr. Šklíbové jsou peníze, což v lékařské profesi považuji trochu nešťastné (ačkoli kvůli penězům asi pracujeme všichni). Mimo poplatků (500 Kč za návštěvu) je to i zásobování více či méně skrytou reklamou. Pacientkám se dostane celkem příjemného chování, čas strávený zevlováním v čekárně je minimální. Na druhou stranu, hovoří to spíš o etických normách v českém zdravotnictví, že jsou tyto věci vnímané jako nadstandard. A v případě dr. Šklíbové se pod líbivou fasádou nenachází nic světoborného: rigidní názory české gynekologicko-porodnické školy...

pro me je to ta nejlepsi doktorka kde jsem zatim byla.na vseco jsem kdy potrebovala mi mile a odborne odpovedela a pomohla i moji mamince,mela velke cysty a vypadalo to spatne,diky ni je nyni na tom mnohem lepe.Ma velmi hezkou a prijemnou ordinaci a clovek se tam citi jako u opravdoveho doktora.

Chodila jsem k paní doktorce několik let,vždy jsem si připadala jako na opravdové návštěvě,vlídná sestřička,milá paní doktorka,pěkné prostředí,profesionalita.Ale z z finančních důvodů jsem musela jinam.Vybíraly se tam jakési poplatky.Nedřív 100,pak 200,nakonec 500Kč,kdovíkolik se tam vybírá dnes.Ve čtvrtek tam je vždy internistka,což je velmi výhodné.