Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

S paní doktorkou máme výborné zkušenosti, vše ráda vysvětlí, je vstřícná a milá. Možnosti léčby či očkování se mnou vždy konzultuje. Sestřička také super.

Syna jsem k paní doktorce nahlásila na doporučení mé gynekoložky a nelituji. I když nastaly větší problémy ,paní doktorka vždy zachovala chladnou hlavu a věděla přesně, jak si poradit. Syn k paní doktorce chodí vždy rád a už jen kvůli tomu bych NEMĚNILA :) Jako dítě a dorost jsem neměla dobrou dětskou dr, proto jsem si hodně zakládala na tom aby můj syn nemusel procházet tím vším, co já, a opravdu s jistotou mohu řici, že paní doktorka Skálová a sestřička jsou u nás Team No. 1! Do ordinace přeju hodně dětí a tisíceré díky, a všem nerozhodným maminkám 100%ní spokojenost:)

I já přidávám slova chvály! Nikdo nemůže mít lepší doktorku :-) Je milá, vstřícná, stará se o mě úplně od malička a nepamatuju si jednou stinnou chvíli u ní! Dnes je mi 18 a budu od paní doktorky odcházet k jiné- ani nevíte jak mě to žere!

Nejlepší doktorka co si dítě (mládež) může přát , se sestřičkou tvoří dynamickou dvojku ,který nikdy nezklame ;-) . Nejde nic jiného než doporučit.

Naší paní doktorku mohu jen doporučit,na naše děti je vždy milá a příjemná.Od jejich útlého věku si k nim vytvořila takový přístup,že děti k ní chodí rádi a vůbec nebrečí při injekcích apod. .Jsme s ní naprosto spokojeni,opravdu samá chvála.. To samé mohu říci i o milé sestřičce..

Před narozením naší holčičky jsme na doporučení "zkušenější maminky (mimo jiné výborné lékařky, která vyzkoušela v HK několik lékařů pro děti a dorost)", dali na její doporučení a zaregistrovali naše miminko u paní doktorky Skálové. VŮBEC NELITUJEME. Vyšetřuje pečlivě, milá, umí a ví. JSME S NÍ NAPROSTO SPOKOJENI.
Ačkoliv my osobně nemůže porovnat - PŘESTO VÍME, ŽE JE NEJLEPŠÍ. Všem rodičům tuto lékařku se sestřičkou doporučujeme. A hledání dalších slov chvály NA OBĚ DVĚ je nošením dříví do lesa.

MOC DĚKUJEME PANÍ DOKTORKO A SESTŘIČKO!!!!!!

Paní doktorka Skálová je moc milá a ochotná, starostlivá. Opravdu nejlepší dětská doktorka. Má hodně pacientů a pamatuje si vše o dětech co mají nebo co je trapí. Paní doktorku by jsme nevyměnily! Dík patří i setřičce je taky moc milá:-))

paní doktorka je jednička.Sestřička je taky moc příjemná.

Ta nejlepší paní doktorka pro naše děti! Ochotná, vstřícná, kdykoliv pomůže a poradí nejen v ordinaci ale i na telefonu, ve dne, v noci...zkrátka přesně to, co jako matka dvou malých dětí potřebuji a vyžaduji!!!

Vazim si ze Takove doktorky jako p. Skalova.
to se jen tak nevidi,poradi,utesi,je prijemna mila ahlavne rozumi tomu co dela