Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Školská 228, Pardubice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Strašný!!!!! Píchnout batoleti místo vakcíny jen fyziologický roztok se slovy, že se to stane to je masakr. Kdyby se aspoň omluvila, ještě byla protivná,že je jen člověk. Takže máme dítě napíchnuté do obou ručiček, otoky a teplota. Paráda.Měla by jít do důchodu a ne přemýšlet v dětské ordinaci,co to vlastně chtěla :(

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá, sestřička taky. Jsou lidské a ochotné, milé k dětem. Syn měl po narození poměrně vážné zdravotní potíže a paní doktorka byla velká opora, ochotná kdykoliv pomoci.

Paní doktorku mám moc ráda a každý občas chybujeme a "nemáme den". Sestřička je rázná, ale tyhle lidi obdivuji:) obě jsou moc hodné a vím jak je těžké celý den pracovat s lidmi, natož s dětmi:)

neuvedl dobre diagnozu

Jsem rada ze mam tak skvelou detskou lekarku tak blizko domova a i sestricka je vzdy mila a ochotna a jeste ma smysl pro humor.Nemuzu rict jedine spatne slovo.Takze moc dekujeme.

K paní doktorce nechodím ráda,když k ní vždy příjdu tak mi řekne, že je to virozka a , že si mám vzít něco na kašel atd.,už jsem přes dva měsíce nemocná a pořád se mi to vrací, přemýšlím,že od této doktorky odejdu nelíbí se mi jak léčí.když jiný lékař měl za paní doktorku zástup a já byla zrovna nemocná tak mě vylečila na angínu nebo na chřipku..u této paní doktorky tyto věci neegistujou..jediné co je v této ordinaci dobré je sestřička tak je v pohodě má vše dobře zorganozované.

tak jsem ráda,že je někdo taky nespokojený.naše malá nemluvila ve čtyřech letech když jsem za paní doktorkou chodila,že to není normální,at mi napíše doporučení ke specialistovi tak mi na to řekla,že má dost času na mluvení.že mi nic nenapíše a ještě že si vymíšlíme a taky ,když mně malá onemocněla tak mi řekla at si jdu něco koupit do lékárny.Okamžitě jsem odešla naše zlatíčko prodělala dvě operace měla srostlé mandle,které ji tlačily na zvukovody a proto nemluvila,aby toho nebylo málo tak ještě málo slyšela podle paní doktorky Šálkové to nic nebylo holčina do dneška má trvalé následky,které si ponese celý život a nejhorší na tom je.to si nikdy neodpustím,že podle zdělení jiných lékařu,že se to dalo zachránit bez následků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nic to nebylo

W

Moje pocity z paní doktorky jsou velmi rozporuplné.
U prvního dítěte jsem byla s paní doktorkou maximálně spokojená. Na její přístup, péči, léčbu, vztah k dětem, jednání s lidmi, na nic jsem si nemohla v nejmenším stěžovat. Její ordinace nám poskytovala veškerý komfort, který jsme v té době potřebovali.
Ale u druhého dítěte jsem na rozpacích. Přijde mi, že mi paní doktorka vůbec nevěří, sama si připadám, že ji obtěžuji, že po ní vůbec něco chci. Dítě má od malinka problém, ale podle paní doktorky to nic není, což se mi ani trochu nelíbí. Zatím téměř každá odpověď na náš problém byla "to se stává" nebo "to není možné, to je nesmysl". Přitom sama nejlíp vím, jak na co dítě reaguje a paní doktorka by měla věřit především rodiči, když dítě samo nemůže říct, co ho trápí.
Kdybych nebyla tak moc spokojená u prvního potomka, asi bych od paní doktorky odešla. Takhle jí chci dát ještě šanci, jestli se nezmění "k lepšímu".
A co se týče sestry v ordinaci, můj názor na ni je pozitivní. Sice je ráznější a ne vždy příjemně naladěná, ale nikdo nevíme, jaké má nebo nemá sama starosti, všichni jsme jen lidé a né každý dokáže předstírat pozitivní naladění. U sestry hlavně oceňuji, jak má všechno perfektně zorganizované. Ostatně na negativní hodnocení sestřička už zareagovala, tak věřím, že si to vezme alespoň trošku k srdci, ale kvůli této sestře bych lékaře neměnila.
Zatím tedy doporučuji a doufám, že svůj názor nebudu muset změnit.

Paní doktorka je opravdu velmi dobrá lékařka,to je fakt.A já jsem ta příšerná sestra a je mi moc líto,že mě takhle vnímáte.Pracuji u paní doktorky 3roky,sestřička Bohunka pracovala na tomto obvodě přes 40let,alespoň co jsem slyšela.Znala velmi dobře všechny v obvodě,příbuzenské vztahy a kde kdo bydlí a podobně.Byla velice hodná to já vím.
Omlouvám se všem na které jsem nebyla příjemná,někdy je té práce opravdu velice hodně.Je pravdou,že mám ráda určitý řád,neboť v řádu určitá svoboda pro všechny.Snažím se k vám všem být spravedlivá.Tak slibuji,že se budu snažit lépe komunikovat.
Vaše Pavlína

velmi vstřícná lékařka, otevřená i alternativním přístupům. Pečlivá. rozvážná, i velice oblíbená u dětí. jsme moc spokojené.