Náměstí 28.dubna 2, Brno

Umístění: Ordinace Pooperačnī péče

Vysoce kvalitní péče.Citlivý přístup.
Paní doktorka mě opakovaně přesvědčila,že je výtečná lékařka.Spokojenost celé rodiny.Alena Marková

MUDr. Raková je vysoce kvalitní odborník, který se zabývá nejen léčbou, ale i člověkem samotným, tím, jak se cítí on. Vyslechne a hledá řešení společně s pacientem. Občas sice působí unaveně, ale přesto je u ní pacient vždy velmi kvalitně ošetřen, vyslechnut a troufnu si říct, že i brzy uzdraven díky pečlivosti MUDr. Rakové.
Díky za ni!

Chodím k paní doktorce od začátku jejího působení v Bystrci a jsem s ní a jejím přístupem zcela spokojená. Není sice moc usměvavá, jak to zde někdo psal, ale vždy ochotně vše detailně vysvětlí a sama mi navrhla odborná vyšetření.

Paní doktorka sice není usměvavá, ale její přístupy i chování mi příjdou naprosto korektní. Jsem u ní od začátku působení na tomto pracovišti a i přes výhrady, které jsem zaslechla od jiných pacientů (i z mé vlastní rodiny), ji mohu jen doporučit. Při běžných nemocech přihlíží k vývoji a léčbě v minulosti a při zdravotních obtížích vyžadující další vyšetření či netypickou léčbu, popřípadě administrativních záležitostech s jinými institucemi, mne až udivuje s jakou pečlivostí a vstřícností postupuje. Zároveň jedná s člověkem jako s rovným a mé přání či námitky vždy respektuje.

Ze začátku byla paní doktorka milá, ale postupem času se změnila. Je velice arogantní, nepříjemná, dává vám najevo že jí vaše přítomnost obtěžuje. O všechna vyšetření si musíte požádat sami. Jsem velice nespokojena s tímto lékařem a proto jsem musela najít náhradu.

ok doktorka

Uvítal bych větší iniciativu. Někdy mi připadne, že si musím o konkrétní léčebný krok požádat sám. GS