Zprávy

Soběslavská 44/2062, Praha 3

Upozorňujeme na ceník platný od 1/24 PLATBY JSOU MOŽNÉ POUZE V HOTOVOSTI NA PRVNÍ OŠETŘENÍ JE NUTNÉ PŘINÉST PÍSEMNÉ DOPORUČENÍ LÉKAŘE (VYŽADUJE PLATNÁ LEGISLATIVA). BEZ NĚJ NELZE PACIENTA OŠETŘIT. OBJEDNANÉ TERMÍNY JSOU ZÁVAZNÉ, RUŠENÍ MIN. 24 HOD. PŘEDEM V SOUČASNÉ DOBĚ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY, Z DŮVODU NAPLNĚNÉ KAPACITY Upozorňuji pacienty na příspěvky zdravotních pojišťoven. Více informací na webových stránkách příslušné ZP: VZP - 111 - 1000,- Kč OZP - 207 - až 1000,- Kč ZPMV - 211 - až 1500,- Kč děti VOZP - 201 - až 500,- Kč Česká průmyslová ZP - 205 - až 500,- Kč

• Adresa

Dentální hygiena děti do 14 let • Od 1 500 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • Od 1 700 Kč

Informace pro pacienty k systému objednávání a rušení termínů:

Rušení termínů:

Objednané termíny jsou závazné. Termín lz...

Léčené nemoci

950 Kč

Od 2 475 Kč

Od 1 700 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena 75 min.

Po 19 letech naprostá spokojenost. K paní Janě chodím relaxovat :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Pečlivost, kompetence - odborné znalosti, konzultace i nad rámec prováděných úkonů, odborná doporučení s následnou péčí a perfektí výsledek. Navíc z vlastní zkušenosti velmi pozitivně hodnotím přístup k ošetření malých dětí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše mi bylo náleitě vysvětleno a proces zubní hygieny byl v rámci možností co nejméně nepříjemný. Vůbec není nutné mít obavy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena 60 min.

Totální spokojenost, profesionalita, lidský přístup, stálá komunikace povzbuzuje, skvělé vysvětlení péče !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je úžasná, empatická a skvěle vždy vše vysvětlí. Pokaždé se ráda vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pokaždé naprosto skvělé ošetření. které ocením nejen já, ale i další lékaři a specialisté, kteří se o můj chrup starají.Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vždy velice příjemná paní Pye, odvedla úžasnou práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena 90 min.

Doporučuji návštěvu ordinace. Pečlivé a citlivé provedení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní práce včetně informací a poučení...Zuby jsou jako nové!!! Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi osobní přístup, paní hygienistka vše podrobně vysvětluje

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer,
    Asi 2 dny už mám v puse bílou skvrnu co působí jako boule po dotyku jazyku nebo prstu, ale je měkká a bezbolestná, proto píšu sem. Bojím se že to je něco závažného. Moc děkuji za radu.

Dobrý den, otázka je spíše pro lékaře. Doporučuji vám se obrátit na vašeho zubního lékaře, ten vás důkladně vyšetří, případně odešle na vyšší pracoviště. Bez vyšetření nelze dělat závěry. Doporučuji věc řešit, nemá smysl hledat odpovědi na internetu a strašit se tím, co by to mohlo být. Přeji hezký zbytek dne

Jana Pye

na místě kde se mě před zhruba pěti lety trhala stolička mě minulý měsíc začalo z dásně něco vystupovat.

Dobrý den, otázka je spíše pro lékaře. Ke stanovení důvodu vámi popisovaného stavu je potřeba vyšetření stomatologa a zhotovení rtg. Bez toho je vše pouze spekulace. Nicméně, je možné, že jde o zbytek zubu nebo kosti, kterou se tělo nyní snaží vyloučit. Proto vám doporučuji se obrátit na vašeho praktického zubního lékaře a ten s vámi problém vyřeší. Přeji hezký zbytek dne

Informace pro pacienty k systému objednávání a rušení termínů:

Rušení termínů:

Objednané termíny jsou závazné. Termín lz...

Léčené nemoci

• Zánět dásní - gingivitis