Ústav klinické a experimentální stomatologie
Karlovo náměstí 32, Praha

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, oproti mému původnímu zubaři není zbytečně invazivní. Dbá na preventivní přístup a péči o zuby, aby vás do budoucna ušetřila zbytečných a nepříjemných problémů, kterým lze předcházet nebo už v zárodku vyřešit třeba lepším čištěním. Při první návštěvě se mnou prošla rentgen zubů, řekla mi, co bude potřeba vyřešit hned a jak to bude řešit, na co do budoucna bude dávat pozor a případně řešit (růst osmiček).

Moderni a osobni pristup, pani doktorka se i neustale dal vzdelava (podle nasich kratkych rozhovoru). Vsechny zakroky v mem pripade provedla peclive, dala mi srozumitelna doporuceni i vysvetleni. Behem zakroku se opakovane ptala, zda je vse v poradku a neni treba misto vice umrtvit. Je to prvni stomatolog, ke kteremu chodim rada. Registrovala jsem se na doporuceni a doporucila jsem 3 dalsim lidem.

Č

Mohu jen doporučit. Pečlivá, milá, ochotná, vše vysvětlí, baví jí to, používá moderní metody a nástroje. Uvedu osobní příklad: Mám problém, že nedokážu pořádně otevřít ústa, a tím pádem má zubař hodně málo prostoru na práci. U předcházejících zubařů to dopadlo tak, že se "to" prostě neudělalo. Paní doktorka Přikrylová mě nikdy neodmítla, měla trpělivost a i přes zhoršené podmínky odvedla 100% práci a to navíc tak, že to bylo pro mě snesitelné!

S paní doktorkou Přikrylovou jsem velice spokojená, je moc milá, všechno ochotně vysvětlí a vrtání mě snad poprvé v životě vůbec nebolelo. Jinak byla jsem u ní i na kontrole s malým synem a bála jsem se, jak ho donutí otevřít pusu, ale paní doktorka byla trpělivá a zvládla to s ním parádně.

Pani doktorka je mila a ochotna s profesionalnim pristupem. Je velice pecliva, ale rychla. Deti se diky ni neboji vrtani. A plomby drzi . Zalezi ji i na estetice, navrhla opravu i opravila mi tmava mista zepredu na zubech, se kterymi predesly pan doktor nechtel nic delat.

U pani doktorky Prikrylove jsem byla velmi spokojena. Zub jsem po zakroku mela sice asi tyden citlivejsi, ale citlivost sama odeznela a plomba na zubu je uplne neviditelna, vubec neni poznat, ze je zub opravovany. Pani doktorka vse hezky vysvetli, zub mi opichla, pri zakroku jsem vubec nic necitila a nebala se. Pani doktorku doporucuji, zvlast pokud mate ze zubaru strach :)

Zubařů jsem vystřídal opravdu spoustu a u paní Přikrylové jsem vždy měl pocit, že vím, co a proč dělá a hlavně to taky provedla kvalitně (a fakt pečlivě). Sice nebudete mít plombu hotovou za 5 minut, ale taky se za rok nerozpadne (a že jich mám hodně:))

S paní doktorkou Přikrylovou jsem byla moc spokojená. Poprvé v životě jsem se u zubaře cítila bezpečně. Všechno mi vysvětlila a pokud byla možnost, dala mi na výběr i s ohledem na cenu. Dopředu jsem věděla, jak dlouho bude zákrok přibližně trvat (Jednou jsem jinde seděla dvě hodiny na křesle a doktorka se mnou vůbec nekomunikovala, to bylo úmorné.) Měli jsme signál, kdyby něco zabolelo, ale je opravdu šetrná a komunikuje se mnou, co provádí, člověk ví, co ho čeká. Nikde jsem takový přístup nezažila, spíš naopak, začala jsem se zubařů bát a vyhýbat se jim, tak jsem pak měla pěkně zkažené zuby, které mi paní doktorka Přibylová všechny krásně opravila. Chtěla jsem ji tady pochválit, protože obnovila moji důvěru v zubaře a výsledek byl skvělý a že se mnou bylo práce (kanálky, korunka, mnoho kazů, zubní kámen...) :) Doporučuji!

Pani doktorka je mila, pecliva a trpeliva. Peclive mne vysetrila a navrhla vice variant lecebneho planu. Nakonec jsme sli zlatou stredni cestou a vysledek byl skvley. Moc krat dekuji! Ted uz chodim jen na prevence a hygienu.

Paní doktorka je úžasne pecliva, vše se snaží vysvětlit a najít nejlepší řešení. Vzdy odcházím spokojena. I malá dcera se diky ni preventivních prohlídek neboji.Doporucuji!