Psychiatrická ambulance
Boženy Němcové 9, Blansko

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Není co vytknout.
Když jste na dně, tak vám vždy pomůžou.
Paní doktorka i sestřička jsou super.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Absolutni selhani v me lecbe, neni mozne se dovolat, poradit se po telefonu. Vsecko si musim zjistovat sama. Uvitala bych empatictejsi a komplexnejsi pristup k pacientovi, vysetreni, vyhranenou hodinu na telefony, email.

MUDr. Jana Novosadová

dobrý den
od 1. do 14. 7. máme dovolenou, navic v budově v té době probihá přestava.
V té době nás zatupuje psychiatrická ambulance na poliklinice Nem. Blansko- MUDr Duránková, MUDr Mojžiš.
V ordinačni době se snažime co nejvice telefony brát, ale může se stát, že všechny nestihneme.
Děkuji za podněty, budeme nad nimi přenýšlet.
Zdravím MUDr J. Novosadová

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka je výborná,prijala mě na konzultaci i v době nouzových opatření a vždy mě trpělivě vyslechne a vše mi vysvětlí.Nikdy nezapomene připomenout, že"kdyby něco.."mohu se ozvat hned.Sestra je milá, ochotná,vstricna.Vic takových zdravotníků.Dekuji.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Je velmi dobrá lékařka. Pomůže při problému a dokáže opravdu pomoci a odhadnout diagnózu. Má ale neúměrně velikou klientelu a jede již trošku podle šablony, jak se citite?dobře...hmmm co nového...,pár minutek , prášky...a naschledanou. Škoda, kdyby měla na pacienty vice času, byla by vynikajicí lekařka.
Také otřesne podminky v čekárně, která je dohromady s gynekologii, vůbec žádne soukromi a anonymita.
Sestra hodně nervózni, někdy velice vzteklá, potom, zase v pohodě. Je toho na ni moc.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Obdivuji trpělivost a ochotu paní doktorky pacienta vyslechnout a hledat vhodnou kombinací léků na deprese.Tech splinu,co musí vyslechnout za celou pracovní dobu.Rovnez sestřička je velmi milá a ochotná.

Vynikající lékařka, která mi moc pomohla. Nasadila mi dobrou medikaci, která mi neskutečně pomohla. Příjemná, ochotná.Odbornice na svém místě. Doporučuji.

Setřička je neochotná a podrážděná (možná slabé slovo). Paní doktorka příjemná během vyšetření, jakmile jsem chtěl napsat zprávu pro pojišťovnu, velmi neochotná a zprávu mi samozřejmě nenapsala, prý si mám najít soudního znalce, že paní doktorka takové věci nedělá a kam by přišla kdyby to po ní každý chtěl. NEDOPORUČUJI.

K paní doktorce chodím už řadu let a přes mou těžkou depresi se vždy snaží najít dobrou léčbu. Vyslechne mě, přidá názor a také mě doporučila k psycholožce na terapie, což mi moc pomáhá. Nikdy dlouho nečekám, jsem maximálně spokojena.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Mohu ji všem doporučit.

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná. Vždy se na vše poptá, do ničeho netlačí, je pozorná a milá.
Sestřička působí na první dojem formou ,,úderníka", ale kdo ji pozná blíže, ví, že je skvělá a moc hodná.
Doporučuji.