Porodní asistentka
Jahodová 40/2888, Praha

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Prijemna, seriozni, mila, pecliva a trpeliva. Zajistila prevoz do porodnice. Skvele mne polohovala, takze jsem odrodila zcela bez zraneni. Pomahala mi do sprchy i ven, starala se skvele celou dobu porodu. Velmi doporucuji, byla jsem velmi spokojena i s naslednymi navstevami po porodu, prisla zkontrolovat, pomohla. Dekuji moc za peci.

Umístění: Porodní asistentka

Paní Menčlovou jsem si vybrala jako svojí porodní asistentku, která o mě bude pečovat v době těhotenství a bude vést můj porod v porodnici Rakovník se kterou má smlouvu. Paní Menčlová je opravdu člověk na pravém místě. Je moc milá, klidná, empatická a hlavně kdykoliv máte nějaký problém tak vám vždy ráda poradí a vysvětlí - jak po emailu nebo i telefonicky. Svěřila jsem se do rukou odbornici a byla to ta nejlepší investice mého života! Při porodu byla se mnou po celou dobu na porodním sále a velice mě podporovala, vydýchávala se mnou kontrakce a dodávala mi neuvěřitelnou sílu i když kontrakce byli opravdu bolestivé a já byla už unavená. Díky ní jsem zažila přirozený porod a za to jsem ji opravdu vděčná. Pokud hledáte porodní asistentku, která vám bude rozumět tak paní Menčlovou velice doporučuji. Jestliže budu mít ještě nějaké děti tak určitě jejích služeb zase ráda využiji, protože jsem byla a stále jsem velice spokojená . Děkuji za vše a pozdravujeme vás s Adámkem.
Jana Svobodová z Břežan

Díky paní Menčlové jsem se při svém druhém porodu cítila v bezpečí i v porodnici. Pravidelně doprovází rodičky do Podolí, jinak ale i kamkoli jinam. Zkušená, rozhodná, klidná, empatická, jemná. Zajistila nám odvoz do porodnice, komunikovala za mě s personálem. Mohu vřele doporučit.

Barbora Z.

S paní Menčlovou jsem absolvovala svůj druhý porod a byl to i díky ní úžasný a nezapomenutelný zážitek. Je to velice citlivá a jemná žena, která mi ale zároveň při porodu dokázala kromě podpory dodat odvahu a sílu. Péče po porodu byla také moc příjemná a fajn. Moc jí se synem děkujeme a určitě ji doporučuji všem ženám, které shání tu "pravou" PA. Petra

Paní Menčlovou jsem si vybrala jako svou soukromou porodní asistentku, ke které jsem chodila na předporodní poradnu, následně se mnou absolvovala porod v porodnici jako můj doprovod a dále o mě pečovala i v šestinedělí. Byla to nejlepší investice mého života. Díky ní můj porod proběhl v klidu, s pocitem důvěry, bezpečí, a maximálně přirozeně, téměř bez vnějších zásahů. Jsem přesvědčena, že na tom má obrovský podíl právě paní Menčlová. Je to velmi zkušená, citlivá, klidná a empatická porodní asistentka, prostě člověk na svém místě.

Paní Menčlová se mnou absolvovala můj druhý porod a díky ní proběhlo vše v naprosté pohodě. Dodnes lituji, že jsem ji nepřizvala již ke svému prvnímu porodu, oba zážitky jsou nesrovnatelné. Mohu vřele doporučit, samozřejmě i předporodní a poporodní poradna a péče jsou perfektní, ale doporučuji paní Menčlovou rozhodně jako doprovod u porodu. Ještě jednou DĚKUJI.

Paní Menčlová mi pomáhala výborně s porodem mého syna Matěje. Mnohokrát děkuji. Její přístup byl prostě naprosto perfektní. Přeji vše Dobré. Pavla

Důvěru budící, empatická porodní asistentka. Trpělivá, lidská. Předporodní příprava (kontroly) i samotný porod z velké části proběhly v klidu díky paní Menčlové.