Odhadovaná doba odpovědi:

K Nemocnici 2306, Kladno

Aplikace všech druhů kontaktních čoček

Běžný termín

Diagnostické centrum makulárních i jiných sítnicových vad +8 Více

Jsme akreditované pracoviště ministerstva zdravotnictví a doškolovacím centrem institutu lékařů a farmaceutů (ILF).
v roce 2019 slavíme 25. výr...

Ukončené školy

• Angličtina,
  • Ruština,
  • Polština

Pokud nemáte co dělat, ideální místo, kde strávit 3 hodiny času,
chytit virózu, díky spostě lidí a nevyhovujícím podmínkách v čekárně.
Jediné pozitivum milá optometristka, paní doktorka vnímá cenu strávených hodin čekáním asi jinak. S černým humorem mi místo omluvy dala kartičku na další objednání??? Chtěla jsem poté jít mnou objednané dvoje brýle zrušit, ale už jsem opravdu pospíchala k autu a zaplatila dalších 100 korun za parkování, protože 90 minut zdarma mi na tuto návštěvu oční specialistky nestačilo. Smutné, když jsem kývla na to, že přijedu ráno na 7 hodinu po včerejším telefonátu sestřičky, toto jsem opravdu nečekala.

Umístění: Oculeus s.r.o. Jiný

Neco neuveritelneho s cim sem se ve zdravotnictvi jeste nesetkala, tak mile sestricky a doktori, pri takovem frmolu, zadne dlouhe cekani, vse vysvetleno, tleskam a dekuji

Umístění: Oculeus s.r.o. oční vyšetření

moc lidi pritomno ,jinak fofr vse rychle,spokojenej jinak 800kc za posviceni do oci trochu moc no,ochotne sestry doktorka

Umístění: Oculeus s.r.o. Běžná kontrola a vyšetření obtíží

Celková spokojenost,nadstandardní péče, vše vysvětleno do detailů, dnes se to opravdu nevidí. Člověk není jen kus. Palec nahoru a teším se na další setkání.

Umístění: Oculeus s.r.o. Úraz oka ve školce

Živá ambulance s přívětivým personálem, kde nás s dcerkou přijali okamžitě, následoval soubor pečlivých vyšetření s ohledem na komfort malého pacienta, dcerka při četných vyšetřeních a manipulacích ani nešpitla, vše proběhlo bez jediné slzičky (včetně rozkapání oka) a v pohodě, až po výběr velmi frajerských brýlí přímo s optometristou. Díky této návštěvě a pečlivosti MUDr. Kühnelové a jejího týmu byla totiž včas odhalena zásadní oční vada. A za sebe doporučuji vyšetření (zpoplatněné) "CT oka" kvůli dědičnému zelenému zákalu.

Umístění: Oculeus s.r.o. oční vyšetření

Celý tým ordinace funguje jako jedno velké sehrané mraveniště. Žádné dlouhé čekání, vyšetření jsou rychlá, sestřičky i doktoři milí a vstřícní. Všechno vysvětlí a člověk se tam cítí dobře a klidně. Byla jsem tam na kompletním vyšetření očí a jsem maximálně spokojena. Ráda ordinaci doporučím i ostatním. Aneta V.

Ráda bych moc poděkovala paní doktorce Kühnelové, za velice milý, ochotný a vstřícný přístup, od začátku do konce vyšetření. Na veškeré otázky mi s trpělivostí a ochotou vysvětlila, poradila a mé problémy zmizely. Ještě jednou velké díky celé klinice!

Chci poděkovat paní doktorce Kühnelový za perfektní přístup a úžasnou odbornost.
Výborné vybavení ordinace, kde jsou špičkové přístroje a především velmi milý personál!

Všem velmi doporučuji.

Chci poděkovat za celou rodinu MUDr. J. Khünelové-Popovské za profesionální péči, kterou poskytuje na velmi vysoké úrovni ve své ordinaci.
Všichni v této ordinaci i optice se chovají k pacientovi maximálně pozorně, pečlivě, šetrně s lidským přístupem, který se už delší dobu ve zdravotnictví nevidí!!
Jste absolutně sehraný tým, který léta funguje.
Velice děkuji se srdečným pozdravem
M. Šmucerová s rodinou

MUDr. Jana Kühnelová - Popovská

zdravíme a srdečně děkujeme za tým očníordinace s optikou, již téměř 25 let pracujeme denně 7-18 hodin s výjimkou pátku to do 15 hodin, téměř nulová objednací doba, nejlepší vybavení přístrojové co trh nabízí ale hlavně ..vše pro pacienty a klienty, rychle a učinně, práce nás všechny baví, vzdělávání a absolvování nejnovějších kurzů jsou téměř povinností každého z nás.
S uctou kuhnelová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poprvé jsem byla na návštěvě u paní doktorky nedávno, připadalo mi to tam jak na běžícím pásu. Vše ochotně, rychle, bez zbytečného čekání vysvětlili, celý tým je dobře sehraný a vše funguje na profesionální úrovni. Děkuji.

v roce 2019 slavíme 25. výr...

Ukončené školy

• Ruština,
  • Polština

Ocenění

• ČLK Diplom celoživotního vzdělávání
  • 2. místo ocenění českých podnikatelek , jako majitelka české firmy, která podnik vlastní a řídí

Účty sociálních médií

Publikace a články