Běžný termín

Diagnostika a léčba akutních onemocnění

EKG - vyšetření srdeční činnosti +14 Více

Komplexní péče o pacienty s chronickým onemocněním (arteriální hypertenze, poruchy metabolismu lipidů, obesita, nekomplikovaný diabetes mellitus 2. typu, chronická žilní onemocnění, bolestivé stavy, deprese a poruchy spánku)

Kurativní vyšetření

Odběry krve a moče, kultivační vyšetření

smartMED - všeobecné praktické lékařství

- komplexní spektrum preventivní a diagnosticko-léčebné péče
- příjemné prostředí nové a moderně vybavené ordinace
- milý a profesionáln...

Léčené nemoci

• Arteriální hypertenze
  • Poruchy metabolismu lipidů
  • Obesita
Zobrazit všechny léčené nemoci

• všeobecný praktický lékař
  • pracovní lékařství

Umístění: smartMED - všeobecné praktické lékařství racionální antibiotická terapie respiračních a kožních infekcí

Po doktorech chodím pokud možno co nejméně ale když už je to nutné tak na tuto paní doktorku se vždy těším.
Ještě nikdy jsem nezažila takovou vstřícnost, zájem o problém a ochotu vždy najít to nejlepší řešení.
Jsem šťastná že ji mám, je absolutní protiklad tě staré jezibaby co tam byla předtím.
Ja můžu jen doporučit.

Umístění: smartMED - všeobecné praktické lékařství Běžný termín

Paní doktorka je profesionální a lidská. Je příjemná a vstřícná. Za její péči mohu jen poděkovat.

Umístění: smartMED - všeobecné praktické lékařství Běžný termín

K paní doktorce chodím už několik let, vždy ochotná, vstřícná, s lidským přístupem. Poradí, případně odkáže na další specialisty.

Umístění: smartMED - všeobecné praktické lékařství

Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji.

Ono je to tezke. Pokud hledate noveho lekare a je vam pod 40, tak k pani doktorce nechodte. Pokud je vam vice jak 40 a mate chronickou chorobu a k pani doktorce budete chodit pravidelne i s celou rodinou, tak si vas jiste zapamatuje a jeji pristup bude osobnejsi. Jinak bohuzel pusobi pani doktorka jak rozesilaci administrativni stanice (coz ale neznamena, ze by byla spatna lekarka). Problem je jinde. Pani doktorka si na sebe nabrala neuveritelne mnozstvi pacientu, takze objednaci lhuty jsou dlouhe a pokud prijdete neobjednani, ceka vas cekani skoro na dve hodiny, kdy skoro svadite boj o to, kdo prisel driv s ostatnimi pacienty.

Já nevím jestli jsem měla smůlu, ale u paní doktorky jsem byla asi dvakrát a mám sto chutí si hledat jiného lékaře. Paní doktorka mi spíš přijde jako administrativní pracovnice. O nějakém extra zájmu se mluvit rozhodně nedá, působila na mě neuvěřitelně otráveně. Možná mám laťku vysoko po mě bývalé úžasné paní doktorce, která bohužel odešla do důchodu, ale takhle si doktorku nepředstavuju ani omylem.

Paní doktorky Klečkové si velice vážím. Docházím k ní se svou 86ti letou maminkou, která ji má velmi ráda. Je to skvělý odborník, ale také velmi empatický člověk.
Hana Včelařová

Po dlouhé době lékař, kterého mám ráda a plně mu důvěřuji.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Po prodělané angině musím pochválit její odborný přístup k vyšetření. Pro stanovení diagnozy mi ihned bylo provedeno CRP i výtěr z krku, aby se ujistila o vhodnosti zvolených léků. Když to srovnám se svou předchozí praktickou lékařkou, kde jsem naprosto naslepo dostával antibiotika a díky tomu léčil angínu 2 měsíce a vystřídal troje, tak je to zcela odlišný přístup k léčbě.

Nezbývá mi, než souhlasit kladným hodnoceními ostatních pacientů! Paní doktorka Klečková i její sestřička jsou moc milé, vždy se mi pečlivě věnují. Nikdy nebyl žádný problém. Určitě doporučuji!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko,
chtěl bych se zeptat zda by bylo možné k Vám převést moji kartu, tedy zaevidovat se u vás.
Moje pojišťovna je 205. Děkuji za informaci a přeji pěkný den.
S pozdravem
Ing. Matouš Janků

Dobrý den, s pojištovnou 205 smlouvu uzavřenou nemáme a v blízské budoucnosti mít nebudeme, registrovat Vás tedy bohužel nemůžeme. S pozdravem Jana Klečková

MUDr. Jana KLEČKOVÁ

Dobrý den paní doktorkou,prijimate ještě nové pacienty?Můj poslední lékař byl u mého zaměstnavatele,ale nepracují tam už 10 let a u jiného lékaře jsem nebyla.Jsem zdravý člověk,zadne léky nevěru,ale stipl me nějaký hmyz a udělal se mi dost veliký flek,tak bych potřebovala,aby se na to podíval odborník.Predem vám děkuji za odpověď.S pozdravem .Mam VZP

Dobry,v soucasne dobe mame z kapacitnich duvodu prijem novych pacientu pozastaven. Dekujeme za pochopeni Jana Kleckova

MUDr. Jana KLEČKOVÁ