MUDr.

785 01 Šternberk, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Odborný lékař dermatovenerologie

Jívavská 16/1330
    78501 Šternberk, olomoucký

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorka mi vždy a hlavně rychle dokázala pomoci, v dnešním světě stresů, je takový přístup unikátní, hodnotím ho velice kladně, kéž by bylo více takových!!!!

• velmi dobrý

velice rada bych chtela podekovat pani doktorce karhanove za dukladnou peci a pomoc memu problemu ,ktery jsem mela s kuzi na obliceji je velice mila a ochotna ma zajem aby pacientum pomohla velika pochvala dekuji lutzova

• velmi dobrý

Prošla jsem několik ordinací kvůli ekzému, ale jen paní MUDr. Karhanová mi dokázala pomoci. Po několikaletém trápení se mi blýská na lepší časy, ekzém začíná mizet. Paráda :o)

• velmi dobrý

Velmi kvalitní léčba, ochota.

• velmi dobrý

Vynikající odborník na svém místě.

• velmi dobrý

Je skvělá, mě osobně pomohla i s osobními problémy, které by ji v podstatě ani nemusely zajímat. Děkuji.

• dobrý

Výborná po stránce odborné, má velmi dobrý vztah k pacientům i kolegům ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```