Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

MUDr. Jana Kamitzová je velmi zkušená lékařka, absolventka 1. lékařské fakulty University Karlovy v Praze, s atestací z interního lékařství, s atestac...

• rehabilitační a fyzikální medicína

Umístění: ordinace Jiný

Velmi milá, vstřícná, ochotná a velmi erudovaná paní doktorka. Takto si představuji ideálního lékaře.

Velice příjemný přístup, vše vysvětleno. V čekárně jsem nemusel čekat, vše přesně podle plánu.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Rehabilitační a fyzikální medicína

K paní doktorce docházím již několik let a musím říct, že mi vždy velice pomohla.
Nedávno jsem přišla s problémem bolesti hlavy. Po několika návštěvách neurologie jsem se přesunula k paní doktorce s nadějí, že se konečně dočkám pochopení a pomoci. Atmosféra byla velice vlídná a po dlouhé době jsem měla pocit, že mi chce někdo opravdu pomoct. Po odblokování se konečně dostavila úleva a následné docházení na plynové injekce mě bolestí zbavily úplně.
Kdyby nebylo paní doktorky, tak se nejspíš stále láduji lékami proti bolesti a v noci nespím.
Děkuji za Vaše služby!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulance Rehabilitační a fyzikální medicína

Paní doktorku znám mnoho let a mohu říci, že před deseti lety byla podstatně vstřícnější, snažila se mi vysvětli problém apod. V poslední době mám při její návštěvě pocit, že došlo k vyhoření. Paní doktorka nevyslechla moje potíže, neodhalila vyhřezlou ploténku a rovnou mi napsala rehabilitační cvičení, které mi dle mého subjektivního vnímání bylo podstatně hůř. Musel na neurologickou pohotovost. Absolutní nezájem o moje vysvětlení potíží mě dost zklamal.

K paní doktorce jsem přišla na injekce kyčlí po covidu 19 nicméně kyčle mne trápí na střídačku velmi dlouhou dobu prudce to snížilo kvalitu mého života nejen že jsem byla omezená v pohybu ale vzalo mi to i spánek .. paní doktorka ve střehu během sekundy řekla že se jí to nějak nezdá .. velmi sofistikovaným způsobem celou diagnozu prověřila a BINGO z kyčlí byla vyhozená esíčka a uskřinuté nervy do nohou .. žádný specialista a to mi věřte že moji lékaři jsou skvělí nikdo z nich nezacílil tak přesně .. to budou měkké tkáně úpony a vazivové části kyčlí pak bederní páteř jenže úleva nikde .. zde si lehněte já vás dalo by se říci zmobilizuji z injekcemi počkáme za tři dni se znovu uvidíme, tak se také stalo postavila mne na váhu a znovu esíčka vyšetřila a nahodila .. zázraky se dějí jen musíte potkat toho správného člověka .. to není vše nemohla jsem sehnat rehabilitace 3 měsíce všude termíny katastrofa zde mne jak ve snu jsem dostala termíny jak víno odblokovali mi vše co se dalo doporučily konkrétní cviky na konkrétní věci celý tým zkrátka super .. jen mojí hvězdou je Mudr. Kamitzová a její váhy . cítím úlevné dojetí, cítím vděk otevřela klec býkovi který tak toužil vyběhnout a žít, úleva přišla prakticky okamžitě neskutečné .. a injekce ?? dnes jdu na 5 aplikaci s přehledem se dají vydržet nebolí zabírají jen né do kyčlí ale do oblasti bederky a esíček a jako bonus ještě do tricepsu který byl bolavý takže jedeme dvě zony najednou což mi šetří čas .. zkrátka jsem u vytržení je mi skvěle .. zkoušela jsem renomované placené kliniky nikde se mi jejich termíny ani nabídka nelíbila jak pyšná princezna jsem Palas Athénu měla na posledním místě má pýcha dostala na frak .. děkuji jsem nejen vděčná už nikam jinam nejdu ..chcete fakta - perfektní diagnostické cílení pomocí sofistikovaných metod , skvělé termíny, přijatelné ceny za nadstandardní úkony a skvělí lidé a hlavně to celé v kompletu frčí a má to výsledky hned jak doberu plynové injekce jdu na ty kolagenky .. děkuji děkuji a zas a znova děkuji

Velice děkuji paní Mudr. Janě Kamitzové ,má "Zlaté ruce",vždy příjemná,milá, vstřícná,ochotná pomoci i poradit.
Paní doktorku navštěvuji tři roky a jsem velice spokojená i moji známí jsou rádi,že jsem jim paní doktorku doporučila.
Docházím i na plynové injekce,které opravdu pomáhají.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulance Rázová vlna

Výborná a velmi vstřícná paní doktorka, vše ochotně vysvětlí. Jsem po druhé rázové vlně.
Moc děkuji !

Při pobytu v lázních jsem si oblíbila aplikaci plynových injekcí do kolen. Podařilo se mi po návratu do Prahy najít rehabilitační oddělení Palas Athéna s.r.o. v Kosmické ulici na Hájích, kde injekce aplikují.
Po dohodě s Mudr. Kamitzovou jsem se rozhodla o zakoupení ( 2x5+1zdarma) -12 aplikaci, tj. 12 návštěv.
Při jedné z návštěv jsem se paní doktorky zeptala, co se mi stalo, když musím kulhat z důvodu bolesti nohy až do třísla...Bez dlouhého přemýšlení mi řekla, že bolest je od páteře - předklonila jsem se a potvrdila vyhozené esíčko bederní páteře. Okamžitě mi nabídla pomoc - objednala mne a po několika minutách jsem odcházela z její ordinace jako "znovuzrozená". Moc děkuji!!!!!
Mudr. Kamitzová svým osobním přístupem k pacientovi, volbou i provedením léčby patří ke špičce ve svém oboru, proto ji všem vřele doporučuji. Lenka Basíková

Já nemohu s negativními názory absolutně souhlasit. MUDr.Kamitzová je lékař na svém místě. V tuto chvíli rehabilitaci v Kosmické navštěvuji a mám teprve čtvrté cvičení a fyzioterapeutky mi hodně pomohly. Ikdyž musím hodně cvičit sama doma. MUDr. Kamitzová je velice milá lékařka. Jako jedna z mála lékařů mi konečně vysvětlila v čem spočívá můj problém a čemu se mám vyvarovat. Věnovala mi hodně času a plně ji důvěřuji.Při vstupní prohlídce zatejpovala a efekt zde byl. Rehabilitaci vřele doporučuji!!!!!!!!

Paní doktorka je velmi příjemný, usměvavý a sympatický člověk. Stejně příjemně na mě působili i zaměstnanci této rehabilitace. Bohužel to je asi tak vše a za to dávám ony 2 hvězdy. Vkládala jsem do tohoto zařízení velké naděje a hodně mě zklamalo - paní doktorkou zvolená rehabilitace mi vůbec nepomohla. Když jsem pak po poslední rehabilitaci byla u paní dr. zpět na kontrole, jen nad mým konstatováním pokrčila rameny a doporučila mi jejich placené služby (např. rázovou vlnu), které jsem však nevyužila, protože jsem po této zkušenosti zařízení přestala věřit.... Když mé bolesti byly stále nesnesitelné, známí mi doporučili soukromou fyzioterapeutku, která mě už během 1. hodiny díky svým nápravným zásahům a pak i následného otejpování zbavila 70% původních bolestí! Bylo to pro mě jako zázrak! Po měsíci jsem tam byla podruhé a došlo k dalšímu zlepšení. Od té doby (to je cca 8 měsíců) jsem tam nemusela - cítím se ok. Takže ne, že to nejde. Jde jen o to nalézt dobrého lékaře, resp. fyzioterapeuta. Paní dr. za dobrého lékaře bohužel nepovažuji, a proto tuto rehabilitaci nedoporučuji.