Odborný oční lékař
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Díky dr. Kabáčové a dr. Marešové mám velice špatný zrak. Do jejich společné ordinace v nemocnici v ČL jsem docházela od malička až do nějakých 20let, nyní jsem již pátým či šestým rokem pacientkou primáře Sušického v Ústí na soukromé klinice. Když pan primář viděl mou zdravotní dokumentaci, v jaké intenzitě a v jakém rozsahu mi v této ordinaci byly přidávány dioptrie a cylindry, nestačil se divit. Když jsem si ještě někdy ke konci základní školy např. stěžovala, že mě i po čtrnácti dnech s novými brýlemi (tehdy bylo přidáno najednou asi 1,5 dioptrie) stále bolí hlava, bolí mě oči, nejsem schopná číst, dělat úkoly do školy, nic, bylo mamce tehdy řečeno - "si zvykne".. No toto opravdu ne!

Velice spokojená. Syna vyšetřila bezvadně a hlavně rychle, aniž by syn začal lumpačit.

S touto paní doktorkou mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy na mě byla velmi příjemná, dobře komunikuje s pacientem, byla ochotná mi zodpovědět moje otázky a odcházel jsem s dojem, že mojemu vyšetření věnovala maximální možnou péči. Naprostá spokojenost. Sestřičku moc hodnotit nemůžu (moc jsem s nemluvil, jen mi změřila nitrooční tlak), ale i tak se zdála být docela v pohodě.