Gynekologie a porodnictví
Bílá 6, Praha

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Skvělá, paní doktorka s péčí. Při problémech hned posílá na specializované vyšetření, nikdy nic nepodcení. Kdybych se nepřestěhovala na jih jinou bych nehledala.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Přiznám se, že pro paní doktorku Hradeckou mám slabost a do ordinace chodím ráda. Po lidské stránce si velmi rozumíme, vždycky se něco zajímavého dozvím. Oceňuji také její ochotu a to, že vždycky umí poradit. Víc takových lékařů.

Doktorka na svém místě. Ona i sestřička jsou obě velice milé, paní doktorka je profesionálka, která nemá problém mi vše vysvětlit a je opatrná co se předepisování léčiv týče. Já mám srdeční vadu, takže mi vysvětlila, proč pro mě může být hormonální antikoncepce nebezpečná a nenapíše mi ji bez pozitivního výsledku specializovaného vyšetření kardiologa.
Problém, byť malinký, který mám, začala ihned léčit. Je šetrná, všechno vysvětlí, skvěle si s ní jako s člověkem rozumím.

Úžasná doktorka. Její povaha možná každému nesedne. Není totiž žádné ťuťuňuňu. Je přímá, otevřená a někdy až drsná. Za to ale naprosto lidská a hlavně ochotná. Zachránila mi kojení (ač to vlastně není její obor, tak mi dala spoustu praktických rad a dodala mi sebevědomí a podporu). Nemá problém ani s dítětem v ordinaci - milá, hodná sestřička jej pohlídá. Za mě 100% a ráda budu dojíždět přes půl Prahy.
(Drobný detail: v kompexu je to docela problém se sociálním zařízením - staré tekoucí toalety a chybějící papír nejsou nic moc :/ ale i tak pozitivní dojem po návštěvě převažuje)

U doktorky se prakticky nic neplati krome 30 kc a vysetreni za toto ujde. Pri prvni prohlidce se vas zeptaji na vsechny podrobne informace, udelaji vam cytologii vzdy 1x rocne zdarma jako prevenci. Doktorka se chova slusne, dela vysetreni pohmatem, zrcatky a ultrazvukem prohlizi vajecniky. Doktorka vi ze neberu antikoncepci ani mi ji vubec nenuti coz je plus. Mela jsem problem: Měnavku ve vagine. Spravne to odhadla podle mikroskopu, i bez rozboru a predepsala mi vkladaci antibiotika, ktera mi okamzite pomohla. Dozvedela jsem se od ni zajimave informace, napr. to ze mam fyziologicke vytoky v dobe plodnych dnu (coz je pravda to mohu potvrdit) a ze mi prestanou az po prvnim diteti. Jedine s cim jsem byla nespokojena je nekdy pristup - i kdyz neni problem tak bych ocenila kdyby se odber z vaginy poslal na rozbor. A ne ze se vyhodi do kose. Chapu ze zdravotnictvi nema penize a ze za tu cenu nemuzu chtit vic, ale doktorky jsem se ptala a rekla mi, ze pulka ordinace zen ma chlamydie a ze dokud s tim nema zena problem, tak se to neresi. Ja si zase myslim ze by se takove veci mely resit i kdyz s tim udajne zena problem nema. Takze ja osobne doporucuji k teto doktorce jeste chodit na venerologii (vysetreni moci, krve). Rozbor ze sekretu z doktorky nedostanete, musite si vymyslet ze vas neco pali a trvat na tom. Takze je to tak pul na pul ale v ramci moznosti tato doktorka odvadi primo umernou praci i kdyz by to obcas mohlo byt lepsi. Jo a taky se vzdy ceka v cekarne aspon pul hodina.

Když tady čtu charakteristiky "milá", "ochotná" a "přátelská", tak jen zvedám obočí. Setkala jsem se u ní většinou jen s arogancí a neochotou, paní doktorka je připravena vás pokaždé pěkně srovnat. Také mě nebaví jí při každé návštěvě stále dokola opakovat informace o mém zdravotním stavu. Sestra je milá, ale to bohužel nestačí. Je mi líto, ale budu hledat jinde.

Paní doktorku chválím po odborné stránce, je pečlivá, přátelská, po 15 letech vnímám její přístup spíše konzervativní. Navštěvovala jsem ji jen díky preventivním prohlídkám, jinak žádné komplikace nebyly. Škoda, že se nedá objednávat po telefonu na čas, ale čeká se na to, kdo bude na řadě první dle příchodu do čekárny. Vím, že již delší čas nepřijímá nové pacientky, škoda. Narazila jsem však až s návštěvami v těhotenské poradně. Paní doktorka i sestřička jsou velmi odmítavé a nemilé k mužskému doprovodu do ordinace, nejsou konkrétní v odpovědích na doporučení výběru porodnice, podle čeho hledat pediatra, proč která vyšetření jsou doporučeníhodná a která jsou nadbytečná a podobně; často odcházím s "radou" - najděte si to na internetu, zeptejte se jiných maminek na pískovišti...

K paní doktorce jsem chodila řadu let. Pokud nebyl problém, vše bylo v pořádku. V těhotenství jsem se rozhodla odejít, protože jakmile bylo potřeba něco řešit, nebyla ochota. Její přístup není lidský, někomu to nejspíš nevadí, ale já očekávám milou gynekoložku nikoliv paní, která je nepříjemná a dokáže velmi snadno urazit.

Pani doktorka je velmi pecliva, nic nezanedba, je sice prima a trochu od rany - me osobne hodne dostala, kdyz mi rekla, ze musim zhubnout kvuli moznym bud.komplikacim v tehotenstvim..dokonce se me ptala, zda nejsem bulemik! byla jsem na ni asi tyden hodne nastvana, co ji je do me vahy, jsem s ni jako na houpacce cely zivot.. pak jsem se do toho dala a za pul roku mam zatim 12 kg dole! a muzu ji jen podekovat..i me podporila ohledne endokrinol.lecby vraceni ovulace, proste je to lekarka na svem miste, ta, ktera tam jen nesedi proto, aby vykazovala cinnost..

Paní doktorka je milá, chápavá má lidský přístup a rozhodně je velký odborník.. Ví co dělá.. A sestřička je též velmi milá.. Naprosto není co vytknout... Myslím, že momentálně paní doktroka nepříjmá nové pacienty, ale za zeptání nic nedáte, protože to za to stojí. Pochybuju, že existuje lepší gynekoložka.