Velmi milá paní doktorka, která spolu se sestřičkou tvoří výborný tým. Vždy velmi ochotně poradí. v případě potřeby i po telefonu.

Příjemná a milá paní doktorka.Hodná a vždy s úsměvem, to už děti trochu uvolní.
My jsme byli vždy velice spokojeni.Ještě musím podotknout má bezva sestřičku.

S paní doktorkou Gregarovou jsem spokojená. Narodil se mi středně nedonošený syn ve 29 tt a přístup paní doktorky mi maximálně vyhovoval. Hlídala rizikové faktory, tzn. zajímala se o naše vyšetření u jednotlivých specialistů, posílala nás na rozbor krve. Když se výsledky krve zhoršovaly, doporučila hospitalizaci. V Motole na dětském toto rozhodnutí jednoznačně schválili a potvrdili a syn dostal transfuzi.
Tato pečlivost mi, pokud jde o zdraví mého dítěte, naprosto vyhovuje.
Líbí se nám i prostředí, příjemná čekárna, hrací koutek a ano, paní doktorka má jen jednu ordinaci. Víc snad ale není třeba. Je příjemné zařízená, synovi se tam líbí, je tam spousta hraček, magnetek a sušenek :-), takže nemám problém přivést tam syna na injekci, jde ochotně a rád.
Takže za nás můžeme jen doporučit.
Helena Macková

Vzhledem k tomu, že se mi narodila extrémne nedonošená dvojčata, hledala jsem lékaře, který by s nimi měl zkušenost. Přestože mi paní doktorka odkývala, že zkušenosti má i s takovými dětmi, opak byl pravdu. Jakýkoliv problém hned chtěla řešit hospitalizací, o problémech extr. nedonošenců nevěděla skoro nic. V ordinaci to navíc působí tak, že víc ví sestra, než lékařka. Prostředí taky hrůza - jedna místnost a v létě při vyšetřování byly dveře otevřené, prý aby to aspoň větralo. Takže jsme vydrželi u této doktorky jen 2 měsíce a našli jsme si jinou, u které jsme již více jak dva roky a spokolenost největší.

Paní doktorku Gregarovou navštěvuji již od svých tří let a nyní je mi skoro 18let. Za celou tu dobu jsem s ní nezažil jakýkoliv spor a úplně vždy mi vyšla vstříct. Ať již se týče toho, že mě vždy rychle vyšetřila a když jsem si potřeboval ve starších letech potvrzení na brigády aj., tak nikdy neměla problém mi ho vyplnit a její zdavotní sestřička je navíc tolik vstřícná, že respektuje, že není možné, aby si maminky, které jsou zaměstnané přišli v ranních hodinách pro recept, takže ho vždy přenechá na jméno pacienta ve vrátnici polikliniky. Rozhodně ji můžu jen doporučit!

Objednání na konkrétní čas, racionální přístup. Není zas takový problém odmítnout placená očkování jejichž účinek je diskutabilní (a doktor má páci nebo i peníze)...

Pani doktorka i sestricka jsou velice prijemne a ochotne. Vzdy, kdyz zavolam, tak se mi venuji, vsechno poradi. V cekarne nemusime cekat, protoze si zavolam, v kolik hodin mame prijit. Vedi jak na malou, je videt, ze maji svou praci rady. Nic nepodceni - mala mela jako miminko selest na srdicku a mimo jine sla klestemi, takze mohu rict, ze je dr. opravdu svedomita - poslala nas na vsechna mozna vysetreni a jeste si nas zvala kazdy tyden na kontrolu, zda je porad vse tak jak ma. Odchazime od nich vzdy s usmevem. Tuto doktorku mohu jen doporucit!

Velmi vstřícná paní doktorka, která nikdy nic nepodcení, ale na druhou stranu se z nějakých těch komplikací nepo.... používá moderní metody a vždy se dá objednat na konkrétní hodinu. Mí kluci ji mají moc rádi.

Pragmatická, důsledná, zkušená paní doktorka. Se sestřičkou tvoří sympatický pár:)