Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

pani dr. je velmi vysoce odborne erudovana a navic velmi vstricna, hodna,ochotna,ma velke znalosti ze vsech oblasti mediciny. S tak vzacnym clovekem se pacient malokdy setka.

V.Bastl

U paní doktorky jsem registrován od doby, kdy převzala ordinaci po Dr. Kadlecovi. Paní doktorka je velmi svědomitý a starostlivý lékař, je empatická a její přístup k pacientům je posláním a ne povoláním. Paní doktorka se stará o všechny členy naší rodiny a jsme s její léčbou všichni spokojeni. Kéž by byli takoví lékaři všichni.

K paní doktorce chodím teprve krátce, ale již od první návštěvy je mi jasné, že je to skvělá lékařka. Vždycky mě vyslechne, pečlivě vyšetří a rozhodně nic nezanedbává. Jsem s ní moc spokojená a mohu ji všem jen doporučit!

Paní doktorka je skvělá, nejen odborně,ale i lidsky. Má citlivý přístup k pacientům, je zodpovědná, odborně velmi na úrovni. Chodíme k ní celá rodina už řadu let a velice si jí vážíme. Takových lékařů jako je ona je bohužel velmi málo, svou práci vykonává skutečně jako poslání.

Paní doktorka je již 15 roků mou i manželovou praktickou lékařkou. Mohu tedy odpovědně říct, že ji opravdu dobře znám z bohatých zkušeností i vyprávění jiných pacientů. Skutečně je mimořádně odpovědnou poctivou lékařkou a nic nikdy nezanedbá. Podle potřeby a situace pošle pacienta na odběry krve, rtg nebo další odborné vyšetření. Dnes byl manžel na jiném odborném vyšetření (ne na Viniční) dotazován, koho má jako prakt. lékaře. Když uvedl jméno paní doktorky Fabíkové, tamní lékař prohlásil, že tak kvalitních lékařů by mělo být v Brně více. K tomu není co dodat ! Blanka.

Paní doktorka je vynikající rodinný lékař, již svým přístupem dovede pacienta "léčit". Poctivý odborník a výborný člověk. Je vždy ochotná řešit problém pacienta. ( např. byla jsem svědkem toho, že i když má dávno po ordinačních hodinách, je ochotna i v 20 hod večer zvednout telefon a pacientovi poradit v jeho probémech ). Kéž by bylo více takových lékařů, kterým jde skutečně o pacienta. Přeji ji hodně úspěchů jak v pracovním tak osobním životě.

Paní doktorku můžu jen doporučit. Vždy je příjemná, umí pomoct a poradit a nic nepodcení. Pokud si není jistá, pošle pacienta k odborníkovi.

Paní doktorka je velice příjemná, vždy vše probere. Také mně velice vyhovuje pondělní ordinování až do 18hod. Asi ji stejně hodnotí více lidí, protože je u ní potřeba čekat s delší čekací dobou, má čekárnu vždy plnou.

Paní doktorka je velmi velmi pozorná a šikovná.Když si není něčím jistá tak pacienta odešle na vyšetření než aby něco zanedbala.

Velice milá paní doktorka,vždy mne vyslechne s velikým zájmem a snaží se nikdy nic nezanedbat.