Bělení zubů • Od 3 500 Kč

Od 6 900 Kč

Od 2 600 Kč

360 Kč

LK Medical s.r.o.

Po absolvování osmiletého Gymnázia Kaplice jsem se rozhodla pro studium 1. Lékařské fakulty na Univerzitě Karlově v Praze. Po dokončení studia jsem na...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: LK Medical s.r.o. Běžný termín

Skvělá paní zubařka i sestřička, chodíme k ní s celou rodinou. Krásně komunikuje s dětmi, dcery se nebojí a chodí k ní rády, i několik kazů jsme zvládli bez problémů. Mohu jen doporučit.

Umístění: LK Medical s.r.o. estetická stomatologie

Měla jsem hluboké kazy a myslela jsem že se s tím nic nedá udělat.. Prošla jsem s paní zubařkou krásný rok a proměna jak předních i zadních zubu je báječná!! Pomohla mi jak profesionální a kvalitní expert ale zároveň i přátelská podpora:)
Mockrát za vše děkuji!! S úsměvem jde hned všechno lépe. Je velice šikovná, pozorná a citlivá.. Se vším si dá velkou práci, aby to bylo co nejlepší:)

Umístění: LK Medical s.r.o.

Je užasna, opravdu anděl. Ano! zubni hygienu vyžaduje před zákrokem do ust. A neni to snad normalni? Vše naprosto bezbolestně a skvěli přistup byla jsem zoufala pani doktorka mě povzbudila a nasměrovala a ted hůra i s úsměvem. Doporučuji.

Umístění: LK Medical s.r.o. Zlomený zub

Paní Doktorka je fajn ,ale když člověk přijde se zlomeným zubem a je mu oznámeno že nejdřív musím na dentalku a potom teprve bude opravovat .Tak to promintě ,ale to je jako mechanik ke kterému přijdete že potřebujete vymněbit díl a on vám řekne kupte si jiné auto.Pardon ale napsal jsem to tak jak mně narostla pusa .

Umístění: LK Medical s.r.o. Prevence, plomba, korunka...

U paní doktorky jsem absolvovala již vícero zákroků (plomby, korunku, čištění kanálku). Vždy jsem byla velmi spokojená, paní doktorka odvádí velmi dobrou práci, má velmi profesionální přístup a zároveň je moc milá. Prostory jsou čisté, příjemné a moderně vybavené. Paní doktorka (alespoň tedy v mém případě) preferuje materiály dražší nežli povinné minimum, které proplatí pojišťovna, ale pro mne je to dobrá investice, takže s tím nemám problém. Na levnější variantě (amalgám, levnější korunka) jsem se s ní nezkoušela domlouvat, takže tuto zkušenost nemám. Rozhodně paní doktorku doporučuji.

Umístění: LK Medical s.r.o.

Velmi profesionální lékařka, své práci rozumí. Věřím, že jsem pacient, který to umí zhodnotit. V ústech už mám asi 14 zubních plomb, jednu korunku a jeden zubní implantát. Takže už nějakou tu údržbu potřebuji častěji. Jediné, co mi trošku vadí je, že má tolik plno. :-)

Umístění: LK Medical s.r.o.

Paní doktorka je naprosto úžasná. Přešli jsme k ní já i děti a její přístup je naprosto úžasný. Dcery se strachem ze zubaře jsou u ní naprosto v pohodě. Ať už šlo o vytrhnutí zoubku či o vrtání, perfektně dceru uklidnila a dokonce se k paní doktorce těšíme :-) (A já jako dospělá jsem z paní doktorky také nadšená.)

PANÍ DOKTORKA ČURDOVA JE ANDĚL!Křídla sice nemá,ale zato šikovné a léčivé ručičky a srdce na správném místě.Chválím i skvělou paní sestřičku.Po několika letech jsem se odhodlala k zubaři a toto byla skvěla volba.Paní doktorka mi vrátila chut do života a to je k nezaplaceni.Ošetřeni naprosto profesionální a bezbolestné.Pro mě je NEJLEPŠÍ ZUBAŘKA kterou si člověk může jenom přát!Všem vřele doporučuji.Moc Vám děkuji a přeji hodně spokojených pacientu.

K paní doktorce chodím přes rok já i mé dvě dcery a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Děti se jí nebojí a chodí k ní rádi, což se málokdy vidí. Velmi profesionální a příjemná paní doktorka, žádně čekání, vše vysvětlí a vyšetření je vždy bezbolestné. V dnešní době najít takového stomatologa je podlě mě výhra

Jedním slovem ... Skvělá :-)

Lidská, milá a neuvěřitelně empatická. Moje děti i já jí milujeme a věříme jí. A sestřička je přesně taková, jaké mají sestřičky být. Milá a empatická. Tohle duo je balzám na bolavé zuby. Tady se určitě nedočkáte nepříjemnéh pocitu, že obtěžujete.
Doporučuji.