Gynekologická ordinace
náměstí Republiky 8, Praha

K paní doktorce jsem chodila několik let. Naštěstí kromě jedné mykózy jsem žádné problémy neměla. Přesto jsem cítila, že paní doktorka řeší pacientky jak na běžícím pásu. Když jsem s ní diskutovala hormonální antikoncepci, zda ano či ne, tak se se mnou bavila jako sousedka, která si něco přečetla na internetu a ne odbornice z oboru. Dlouho jsem se odhodlávala přejít k jinému lékaři porodníkovi, protože plánuji taky jednou dítě. Paní doktorka byla velmi milá, to ano, ale to je vše. Sestra byla protivná. Teď mám mladou doktorku, která je nejen milá, ale i důkladná. Nevynechala ani ultrazvuk a bez obav u ní budu jednou i rodit.

Jsem s paní doktorkou Čížkovou nesmírně spokojena. je zjevně velmi zkušená a její naprosto nekomerční, však velmi profesionální přístup mám moc ráda, všem doporučuji. Děkuji paní doktorko.

příjemné jednání, odborník

Počas tehotenstva mi pani lekárka ani jednou nepotrebovala vyšetrit moč, zistit krvný tlak (čož je u druhých gynekológov bežné) a ultrazvuk dělala len kvoli tomu, aby zistila jestli som tehotná. Potom ultrazvuk už nebolo treba. Nakoľko mám viac ako 30 rokov, sú potrebné počas tehotenstva genetické testy, na ktoré som ale nebola poslaná.
Jej prístup je možno milý a priateľský, za to o sestričke sa to nedá povedat. Áno boli dni, keď aj sestra bola dobre naladená, ale to som snáď zažila len raz. Ináč bola vždy velmi nepríjemná.
Teraz som na doporučenie kolegyne u p. doktora Guttnera a som velmi spokojná.

Paní doktorka Čížková je vlice hodná, korektní a čestná lékařka, navětěvuji její ambulanci ráda, vždy je přívětivá, vstřícná, po odborné strácen se mi jeví jako lékařka velice zkušená.

K paní doktorce Čížkové chodím 25 let, vždy byla příjemnou, hodnou a vynikajíí lékařkou. Díky její mimořádně dobré péči mám 2 zdravé děti, vždy mi pomohla jak odborně, tak i dobrou radou. Mám jí ráda jako lékařku i jako člověka. Všem vám ji doporučuji

Tedy, upřímně řečeno, komentář kateřinyS vypadá, jako by ho Dr. Čížková psala sama. Ale to nechám stranou.
Čtyři roky mi tato lékařka píchala (na její vlastní doporučení) antikoncepci De-Proveru. Nejen, že aplikaci injekce účtovala pojišťovně, ještě jsem jí platila cca 500,- Kč (cena v lékárně byla 120,- Kč). Také jsem nikdy nedostala účet, natož pak příbalový leták z krabičky. Od počátku užívání jsem začala mít problémy s teplotou, únavou, vysokými leukocyty a tak do mne cpali další a další léky. Nic nepomáhalo. Dva roky jsem k ní docházela s velkými bolestmi břicha, na což mi měl pomoci suchý teplý ručník - kupodivu nepomohl. Na sono mě přece posílat nebude, ona všechno pozná pohmatem. Nakonec jsem si sono "vydupala" a jen díky tomu mi zůstal jeden vaječník a děloha, na které už byl velký myom. Druhý vaječník mi sebrali kvůli cystě. Bylo mi 33 let a chtěla jsem ještě druhé dítě. Jenže menstruace se nedostavila ani rok a půl po vysazení antikoncepce. Také mi (jako vedlejší účinek) zjistili osteoporózu a leukocyty konečně klesají. Než jsem prošla všemi vyšetřeními a podařilo se prokázat, že se jednalo o zanedbání lékařkou, bylo pozdě na stížnost Lékařské komoře. A soudy? - k čemu je to dnes dobré? Nyní docházím k MUDr. Ingrovi. Nemá sice čekárnu s reproduktorem, v ordinaci je jen plenta a není samý úsměv, ale vždy jedná profesionálně, nic nezanedbává a každý problém okažitě řeší.

KAŽDOPÁDNĚ TUTO "LÉKAŘKU" ROZHODNĚ N E D O P O R U Č U J I !!!!!!!

MUDr. Čížková je citlivá k problémům pacientek, umí poradit a je na velmi dobré odborné úrovni, v ordinaci se pacientky objednávají a nečekají dlouho na vyšetření ani na dlouhé objednací termíny.Vyšetření provádí ohleduplně bez zbytečné bolesti.

Hlavně tady komentujte něco čemu vubec nerozumite, dámo, jste lékař? že dokážete hodnotit tohoto odbornika, co jí vedlo k tomu, že vaší maminku nechala operovat ... medicina neni stoprocentní, proto je tak těžká a v dnešní dobe se pohybujeme v medicine na hranici, zda uz lecit nebo nelečit... to si nikdo z tehle lidi co sem pisi neuvedomuje....
hlavne se zde dava prostor psychopatum ... aby si nekdo uvedomil co dokazou nekteri pacienti , ze hysteričtí a arogantní umejí byt take a ze se s nimi neda vyjit , to uz tady na tom servru ponekud unika.. co kdyby si lekari zalozili neco podobného s nazvem nebezpečný pacient... ?? jak by se vam to libilo...
pani dokrotka je vyborný lekař a specialista, v jeji ambulanci má človek soukromi a jedná se s ním slušne...

ja hodnotim tenhle web jako hnus.... !!!!! dotycny programator by si mel na chvili sednout do ambulance, aby vedel co jsou lidi!!!