MUDr. Bulová Jana
Ke Koulce 1704/6, Praha

Umístění: MUDr. Bulová Jana Jiný

Bohužel paní zubařku vůbec nemůžu doporučit. Ač objednána, pravidelně jsem dlouho čekala. I když jsem měla zub opíchnutý (a samozřejmě jsem si za to řádně zaplatila), vrtání jsem celou dobu cítila, paní doktorka nereagovala a když jsem ji na to po zákroku upozornila, bylo mi řečeno, že jsem to stejně zvládla. Amalgám, který hradí pojišťovna, si paní zubařka taky nechala zaplatit. Bolavý zub, který dle jejího byl v pořádku, ale přesto mi ho otevřela, nechala si zaplatit a stále bolel, mi nakonec předělával jiný zubař. Byl zaplácnutý "nějakou divnou oranžovou hmotou, nevím, co to je", ale stínilo to na RTG, takže ani nebyl kaz vidět. A podle všeho to není jediný takhle opravený zub. Za mě už rozhodně ne.

Umístění: MUDr. Bulová Jana

Priznam se, ze nejlepsi zubarka, kterou jsem kdy mela. Pecliva, vysvetluje jednoduse, ma cas a skvele planuje zakroky podle potreb pacienta. Navic je mila :)

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše hezky vysvětlí, má na pacienta čas. Používá nejmodernější technologie. Doporučila jsem ji mnoha známým a všichni jsou s paní doktorkou velmi spokojeni :-) Vřele doporučuji!