Odhadovaná doba odpovědi:

Legionářů 514, Praha-Ďáblice, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Běžný termín • 1 200 Kč

Konzultace • Od 1 200 Kč

Kvalifikace
2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK
2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského...

Léčené nemoci

1 200 Kč

Legionářů 514, Praha

Od 1 200 Kč

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí konzultace

Pan Zlatohlavý mi dělal artroskopii zápěstí a několikrát mi dělal vyšetření. I když má spousta pacientů a náročných operací na měsíce dopředu, vždy má dobrou náladu a člověk ví, že je na správném místě. Moc si ho vážím.

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí konzultace

Pan doktor Zlatohlavý je skvělý odborník na svém místě. Loni mě operoval risartrozu na pravé ruce a nyní v únoru na levé. V obou případech super. Pan doktor před operací umí skvěle uklidnit a vše vysvětlit. Je to Pan doktor.Moc děkuji za obě operace. Pravá je už v 95% kondici, a levá je krátce po operací, ale hojí se dobře a bolest není. Moc děkuji

pan doktor mi odoperoval karpílní tunel na obou rukách, perfektní,operace dopadla dobř, zmizelo brnění, v nemocnici přístup personálu vynikající 1.operace proběhla 26.6.2020a druhá ruka 27.8. a vše je v pořádku děkuji

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí konzultace

Po půl roce na mě zapoměli a čekala jsem dalších 5 měsíců.Operace dlaně,kde mám bouli stejnou,navíc trochu necitlivou.Prostě ještě horší,bohužel.P.dr.je ale moc hodný a příjemný.

Umístění: jiné místo

Musím poděkovat tomuto Panu Doktorovi, který mi zachránil levý ukazovak. Moji vášní je hrani na kytaru a bez ukazovaku bych nemohl hrát. Přístup který předvedl a pote i výkon samotný je na profesionální urovni, mě nevídane a když k vám přijde tento Pan Doktor a dvakrát za jeden den vám zopakuje, ze udělá vše proto ze prst zachrání a dá dohromady, nakonec se operace ani nebojíte. Musím mu ještě jednou poděkovat a nesmírne si ho važim, protože dnes ten prst funguje naprosto stejne jako na ruce pravé, takže, ještě jednou Díky. David Roškot.

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí dekomprese nervu

Chci přidat vlastní, objektivní názor na pana doktora. Od konzultace v Praze byl pan doktor velice milý, seriozní a vše do podrobna vysvětlil. Operace proběhla v Hořovicích, nemocnice hezká, moderní a personál vstřícný. Operace byla rychlá, skoro bez pooperačních bolestí, minimální otok, funkce ruky a prstů se pomalu vrací a též se konečně mohu vrátit plně ke sportu. Kéž by u nás bylo více doktorů jako je pan dr. Zlatohlavý a to nejen jeho profesionalitou, kvalitou, ale především lidské stránky vzhledem k pacientovi. T.Kafagi

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Endoskopická operace karpálního tunelu

Tento týden jsem byla na operaci karpálního tunelu levé ruky metodou endoskopickou na Euc klinice v Kladně u pana doktora J. Zlatohlavého.Od počáteční návštěvy, konzultace v Praze,byl pan doktor velmi milý, vstřícný, vše vysvětlil co operace obnáší a jakými způsoby či typy operace lze můj problém odstranit.Na klinice, kde mě ruku operoval, jsem se od příchodu až po odchod po operaci setkala jenom s milými, usměvavými a obětavými sestřičkami včetně pana doktora.Kéž by to v našem zdravotnictví takhle vypadalo všude.Po operaci jsem teprve krátce, ale co se týká pooperační bolesti, stačil jeden brufen, když šla ruka k sobě a jinak zatím nemám žádný problém, žádné bolesti,prsty pomalu procvičuji, jinak se zatím nechávám hýčkat a užívám si odpočinku.do vyndání stehů.???? Ještě jednou děkuji panu doktorovi a celému kolektivu..M.Jelinkova

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Zdravotní problém

Byla jsem u pana doktora jen jednou, vzal mě hned a vše mi velmi dobře vysvětlil. Je to velmi milý a příjemný člověk, přenáší na pacienta klid. H. P.

MUDr Zlatohlavý má i zlaté ručičky,které dobře spravily mé brnící a necitelné prstičky. Děkuji vděčná pacientka MH.

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Máte nějaké dobré zkušenosti s léčbou rizartrózy kolagenovými injekcemi? Včera jsem dostala třetí a zatím bez efektu. Děkuji P

Dobrý večer, záleží na stupni postižení kloubu. Při těžším postižení již není přítomna chrupavka a proto nemůže injekce fungovat. V tomto stadiu je indikována operační léčba, nejčastěji výměnou kloubu za totální endoprotézu.
S pozdravem Zlatohlavý

MUDr. Jan Zlatohlavý

na fotbalovém tréninku při zákroku jsem upadl na prsteníček pravé ruky. Se zlomeninami prstů mám jako fotbalový brankář již bohaté zkušenosti, tudíž jsem ihned navštívil místní chirurgii. Pan doktor mě poslal na RTG a poté jsem hodinu čekal, jelikož nebyli schopni dohledat snímky mé ruky. Když se pan doktor vracel již počtvrté z RTG, zavolal mne do ordinace a nebyl schopný přesněji popsat, zda-li je prst zlomený, nalomený, či "pouze" naražený.
V diagnóze mám napsáno: "Distotsio art. interfalang. dig. IV man 1. dx.
Susp. infractio cap. phalang. prox. dig. IV man. 1.dx"
Zajímalo by mne tedy, zda-li je v diagnóze přesněji určeno, co s prstem mám, jelikož jsem dostal alu dlahu a kontrolu UŽ za cca 10 dní.
Děkuji

je popsána "pravděpodobně "zlomenina hlavičky prvního článku, jelikož je to však zlomenina zasahující do kloubu je často indikována operační léčba. Vhodné zopakovat a RTG a objednat se na pracoviště, které se touto problematikou zabývá.
S pozdravem Zlatohlavý

MUDr. Jan Zlatohlavý

Kvalifikace
2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK
2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského...

Léčené nemoci

• ortopedie
  • chirurgie

Stáže

• 1997-2000 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
  • 2005 Stáž v Ústavu pro chirurgii ruky a plastickou chirurgii ve Vysokém nad Jizerou
  • 2005 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Ocenění

• 1 cena Kongres chirurgie ruky 2015, 2013, 2011 "Opravdu si myslíš, že umíš chirurgii ruky?"

Publikace a články

Publikace (7)