Endokrinologie - interna
Nemocniční 482, Mělník

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologie - interna Jiný

Několik let jsem jezdila na kontroly s nádorem štítné žlázy.Bohužel pan doktor mi bral jen punkce a nijak to neřešil,prý vše v pořádku a to i přes to ,že mám bouli velkou 6 cm.Změnila jsem lékaře a bohužel mě čeká ihned operace a celkové odebrání štítné žlázy.Doufám,že mi vše dobře dopadne.

Umístění: Endokrinologie - interna

Do ordinace se nelze telefonicky objednat. Dva měsíce jsem se o to snažila. Buď sestra nezvedá tel.,nebo ho vyvěsí. Musela jsem tam jet. Sestra byla velice nepříjemná a řekla mi že to mám smůlu a že nemá čas zvedat tel.Pan doktor se jí samozřejmě zastával. Řekl mi ať už jdu že je zdržuji. Hned další den jsem si našla nového lékaře.

doktor nehledá příčiny, neřeší životosprávu... jen léta "ordinuje" s dlouhými termíny
velký problém s objednáním, dovolat se nelze, nekdy je nutné zkoušat volat například 15denně,
buď je obsazeno nebo telefon nezvedají, PC sestra nepoužívá

Měla jsem problémy v těhotenství, které byly vyhodnoceny jako nedostatečná funkce štítné žlázy. Léčila jsem se u pana doktora, který mi nasadil léky. Po porodu jsem k němu dál docházela na kontroly. Kontrola krve probíhala vždy za užívání léků. Stav byl podle něho beze změn. Pak jsem ale byla nucena navštívit jiného lékaře. Ten požadoval kontrolu po vysazení léků a z odběrů krve i sonografického vyšetření konstatoval, že není zapotřebí dále užívat léky. Dnes chodím jen na roční kontroly a jsem v pořádku. Pan doktor Židlický by mne asi ještě pořád léčil a já bych podporovala pojišťovnu i farmaceutický průmysl.

Nemyslím si,jak tady čtu,že je cholerik, ale svoje mouchy tedy má.Už se mi 2x stalo,že si neodpustil nevhodnou poznámku k mé osobě, a nikdy oprávněně.Tak mi přijde,že nemá rád mladší generaci žen, protože k starším ženám se prý chová mile.Když bych měla možnost jít ve svém městě k jinému endokrinologovi,vůbec bych neváhala a hned bych od Židlického odešla.Moje zkušenosti a můj názor.

zkušený, příjemný, v ordinaci velký nával, telefony, odběry

ochotný, odborník, léčí celou moji rodinu
zařídil mi operaci nádoru štítné žlázy, nyní jsem při kontrolách bez potíží
Jiří

příjemný lékař, určitě odborník na svém místě. Vyléčil moji štítnou žlázu a zařídil operaci, která dopadla výborně, teď jsem bez potíží a bez léků.
ráda chodím do jeho ordinace na kontroly.

neléčí, jen ordinuje s dlouhými termíny