Jan Turek

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Další lékaři

• Peter Koliba

gynekolog, porodní asistentka

• Malá Strana 70, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie

Skvělý lékař, doporučila mi ho kamarádka. Chodím tam i s dcerou. Je velice pečlivý, starostlivý, nic nepodceňuje. Vše vysvětlí, každému pacientovi se ...

• Marcel Gärtner

gynekolog

• Na Smyčce 317/5, Ostrava

Gynekologická ambulance- MUDr. Marcel Gärtner

Musím velmi pochválit přístup pana doktora i sestřičky. Souhlasím s předešlými pozitivními komentáři, jsou to lidé na svém místě, profesionálové jak s...

Další dostupný termín pondělí

• 09:00
        • 10:00

Přidat názor
      • velmi dobrý

K panu doktorovi chodím přiblížně 15 let,dojíždím do Karviné z Havířova a vím,že určitě bych neměnila.Pan doktor Turek je příjemný,sympatický a hodný pan,a já si přeji,aby mu zdravíčko sloužilo a mohl ordinovat pokud možno co nejdéle.Taktéž sestřička Danuška je moc hodný a milý člověk.Vážím si jejich práce.

• velmi dobrý

..nechápu lidi, kteří obviňují pana doktora Turka. Já k němu chodím 17.let,jsem sním nadmíru spokojená. Ošklivý, neochotný rozhodně není, jak tady na začátku je řečeno. Sami nevíte jak na stáří budete vypadat! Sestřička je velice hodný člověk, člověk má hned jinou náladu, kdysi jsem se bála vyšetření bylo mi nepříjemné, ale to se rychle změnilo. Co se týká mě, vždy mi ve všem poradil i v době mých těhotenství pečoval o mě jako o malé dítě, tohle málokterý lékař dokáže. Je charakter má srdce na pravém místě. Jednou mě napadlo od něj odejít kvůli přestěhování, nenadával mi naopak řekl, že je to má volba..a já se vrátila zpět kněmu s radostí i s kartou, nic jsem za nové přijetí neplatila, jako to bývá u jiných lékařů. Nyní bydlím v Havířově, stojí mi zato kněmu dojíždět, ráda ho navštěvuji. Stasiewská.

• velmi dobrý

Mudr.Turek je nejlepší gynekolog,kterého jsem měla.Vystřídala jsem jich hodně a ani jeden mi nepomohl s mými problémy.A právě pan Turek mi pomohl.Je to hodný,inteligentní a upřímný starší pán!Vždycky mi se vším poradil.Po prohlídce mě i několikrát nechal v ordinaci sedět a vždycky mi vše vysvětlil do podrobna.Ještě nikdy jsem s ním neměla žádný problém!Navíc sestřička je bezvadná ženská a ne žádná arogantní přetvářka!

• velmi dobrý

já jsem spokojena! je upřímný což asi někdo považuje za aroganci...vždy mi zodpoví mé otázky a vyjde vstříc mým požadavkům tak samo sestřička!

• velmi dobrý

K panu Doktorovi chodím 16.let, nikdy nic nezanedbal, naopak staral se v době mých těhotenství o mne velice dobře..Naopak když mi vždy ve všem pomohl, poradil. Mě namyšlený nepřipadá a že má zastaralé názory, však je to lékař s dlouholetou praxí a zkušenostmi..Stasiewská Romana

• velmi dobrý

Pan doktor mi vyléčil veškeré mé potíže. Kdykoli za ním příjdu, tak mě příjme. Kdysi jsem se ke gynekologovi bála, nerada jsme tam chodila. Teď když mám lékaře kapacitu, prohlídek se nebojím, nebojím se vyřčeného ortelu, protože vím, že můj pan doktor, to zvládne. :)

• velmi dobrý

Nejlepší lékař. Moc jsem se dneska bála,ale vše proběhlo perfektně. Díky tati. Katka

• velmi dobrý

nemohu s paní dagmar i některými ostatními názory jeko že je to arogantní a namyšlený stařík neschopný poradit souhlasit. Možná si spletli pana doktora s jiným a soudí úplně někoho jiného. Já chodím k panu doktorovi Turkovi už přes deset let a mohu jej jen doporučit. Je pravda, že je to postarší pán, ale oto více má zkušeností a praxe. Mě vždycky ochotně poradil a mohla jsem se ho nacokoliv zeptat a pomohl. Z vyšetření jsem měla vždy velký strach, ale už po zapsání u velmi příjemné a ochotné sestřičky ze mě opadl a vyšetření proběhla také bez problému. Poradi i s výběrem antikoncepce a jiných. Jeho přístup k pacientům je velmi lidský a ohleduplný, i po vyšetření v těhotenství vám pomůže vstát z lehátka podanou rukou. Je to prostě Doktor na svém místě a sestřička je prostě skvělá. Nemohu jinak, než označit jako nejlepší lékař ke kterému chodím a že jich nenavštěvuji málo!

• velmi dobrý

Vřele všem ženám doporučuji, kvalita, zkušenosti a lidská přístup. To je pan doktor...Moc Vám děkuji za vše.Díky Vám má krásnou dceru. Věrka

• velmi dobrý

Paní Dagnar je asi pěkná k...a, jak tohle vůbec můžete napsat. Jste pěkně sprostá , za tyhle urážky by Vás měl pan doktor žalovat...doufám, že to udělá. Pan doktor je nejlepší , člověk na pravém místě. Věrka

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Zobrazit podobné lékaře: Ludmila Kohanová - gynekolog