Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

V roce 2014 mi pan doktor operoval koleno, meniskus. Devět let výborně funguje při běžném zatížení (práce i rekreační sport). Děkuji.

V nemocnici Brandýs nad Labem jsem u pana doktora podstoupila artroskopii ramene. Po úrazu ramene jsem byla ošetřena na chirurgii v Motole, kde mi rameno zrentgenovali, s tím, že do týdne bude vše v pořádku. Po dalších dvou kontrolních návštěvách chirurgie na Barrandově, kdy mi bylo doporučeno pouze nošení ortézy, mi rehabilitační lékařka navrhla vyšetření u MUDr. Tomaidese; při druhé kontrole pan doktor konstatoval, že je nutné provést artroskopickou operaci. Před operací byla moje ruka díky poraněnému ramenu prakticky nefunkční. Samotná artroskopie ramene proběhla bez problémů a díky precizní práci pana doktora je nyní všechno v pořádku. Vyšetření i operaci u MUDr. Tomaidese bych doporučila všem, kteří hledají vynikajícího ortopeda. Děkuji za jeho péči, kterou mi poskytl.

Jsem ani ne den po artroskopii kolene a naprosto profesionální práce. Zákrok byl proveden v Brandýse. Pan doktor je špička v oboru, stejně jako jeho celý tým a personal nemocnice. Jednodenní chirurgii u něj mohu jen doporučit.

Umístění: Canadian Medical s.r.o. Jiný

Profesionál. Správně diagnostikoval problém s meniskem, který mi v Brandýse sešil. Poté jsem docházela na kontroly, kde nohu omrknul a z kolene odebíral vodu. Je to asi dva roky a vše se zdá být v pořádku, za což jsem velmi vděčná:) Vše navíc proběhlo rychle, ačkoli byla doba covidu.

Operace ramene (Brandýs nad Labem)-rychlé objednání,vse vysvetleno,prijemny a sikovný lékař a operatér-DOPORUČUJI!!!

Bolest kolene - diagnostika narušeného menisku během sekund (velká praxe), potvrzená později mag. rezonancí. Objednání na artroskopii prakticky okamžitě. Zákrok prováděl sám pan doktor. Vše mi předtím i potom vysvětlil, rána i koleno se hojí skvěle rychle, už po necelém týdnu jsem chodil. Pan doktor je jedním z předních odborníků na artroskopii kolene a moje zkušenost to potvrzuje. Děkuju Vám ještě jednou, pane doktore, jestli to tu budete číst.

Jsem mesic po operaci menisku. Pan doktor velmi srozumitelne a strucne vse vysvetli. Po operacni stav peclive kontroluje. Profesionalni pristup pana doktora k pacientovi mohu jen doporucit.

Jsem po operaci pár hodin, cca 17 a už jsem doma. Pan doktor je velký profesionál a můžu jenom doporučit.. i když je také má berle, tak pomáhá a skvěle pracuje

Pan Dr. Tomaides se mnou komunikoval vždy velmi rychle, transparentně. Diskutoval se mnou možnosti léčby a rehabilitace a celkovou rekonvalescenci.Prodělal jsem u něj 2 operace a jsem velmi spokojen.

Umístění: jiné místo kontrola po operaci

I kdyz jsem byl objednany, tak jsem cekal 2 hodiny a sestricka brala lidi kteri prislo pozdeji nez ja. Doktor nevedel co ma se mnou delat a to, proc me objednal pred mesicem (vyzivova injekce) si zjevne nepamatoval a nemel to zapsane. Chtel me objednat na to same priste!!! Kdyz jsem mu rekl ze me vlastne objednal na injekci, tak chtel za to doplatek asi 1500 Kc hotove, coz mi predem nerekl. Chvili se se sestrickou potichu radili jestli me to nechaji zaplatit nebo to daji na pojistovnu. Pak se rozhodli ze to zaplatim. Karty neberou a poslali me do bankomatu do nakupniho centra pro hotovost. Tak jsme prasknul dverma. Chaos, neschopnost a arogance.