Umístění: S.T. DENT s.r.o. - stomatologie Jiný

Skvělý odborník, vše úžasně vysvětleno a nabídnuto to nejlepší řešení. Bezbolestnost je zde naprostou samozřejmostí, takže jako ostatní recenzenti jsem se konečně zbavila strachu z návštěvy zubaře.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Lékař velice příjemný a velice šikovný. Ovšem propracovat se k němu přes recepci a k termínu i přes opakované upozornění, že už se jedná o bolestivý případ je teď nemožné. Počátkem listopadu mi recepce nebyla schopná dát žádný termín, 28.12 nejbližší 13.1 a to ke kolegyni dr.Stefana. Musel jsem silný zánět zubu řešit v konkurenční ordinaci, kde zub vyčistili a doléči za podpory antibiotiky.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Ošetřující zubař

- Dlouhé objednací lhůty, neexistuje flexibilita. Doktor nemá žádnou kapacitu vyčleněnou pro akutní ošetření.
- Dceři se v jeho péči zkazily zuby tak, že to řešíme doteď: Upozornění na možné počínající kazy se neřešilo, že je čas; když dítě před další prevencí onemocnělo, i přes upozornění na aktuální stav byl poskytnut termín ošetření za x měsíců. Poté jsme dceru převedli k jinému lékaři, který chrup složitě sanoval.
- Korunku (na provizorně sanovaném zubu z pohotovosti) by dr. Stefan řešil v horizontu půl roku; nakonec zub ošetřila jeho kolegyně. Korunka nicméně v následujících třech letech dvakrát upadla (zde moje chyba: jen jsem si ji nechala na témže pracovišti připevnit zpět; samozřejmě kolegyněmi, dr. Stefan neměl čas). Změnila jsem lékaře a ten na rentgenu zjistil, že mezi korunkou a zubem je škvíra. Dr. Stefan toto odmítl řešit, že korunka je již po záruce (vyrobena před necelými 4 roky, záruka je 2 roky). Moje doporučení: Výkony z této kliniky si nechte zkontrolovat na jiném pracovišti; pokud začnete mít problémy později, neuspějete.

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Uzasny zubar! Zachranil mi zub, na kterem se osklive podepsala jina pani zubarka, a navic bez stresu a bolesti. Ani jsem netusila, ze je neco takoveho u zubare mozne. Perfektni technicke zazemi, velice sikovne ruce pana doktora! Dekuji!

40 let jsem nebyl u zubaře skrzeva strach. Manželka a těžká paradentoza mne donutila vyhledat nějakého šikovného zubaře. Osud tomu chtěl, že mi byl vybrán v této pro mne velice těžké chvíli pan doktor Stefan. Už Jára C. napsal pravdivou povídku „ Zuby pohroma huby „ U mne tomu není jinak, ale díky kvalitní péči v ordinaci pana doktora Stefana již mám nový chrup, který není těžký, neroztéká se a ani v noci nesvítí. Prostě paráda. Pan doktor Stefan je profesionální odborník na vysoké úrovni a milý příjemný člověk, který neztrácí humor ani v těžkých situacích pro pacienta.

Mily, prijemny lekar,profesionslni pristup,skvele vybavena ordinace. Sestra trochunaladova, ale i s ni se da mluvit.

Dobrý den, pan doktor je vždy milý, příjemný a sympatický profesionál. Vše vysvětlí, poradí. Pracuje bezbolestně, kvalitně, a snaží se vyhovět požadavkům pacienta. Stejně tak i sestřička. Přesně tak si představuji lékaře v jakémkoliv oboru. Díky němu jsem se zbavila strachu při návštěvě zubní ordinace. Děkuji Zemanová

Kvalitní, profesionální péče, vše vysvětlí, ukáže, doporučí, navíc je velmi příjemný a jedná s úsměvem. Čistě a funkčně vybavená laboratoř v moderním stylu, hezká čekárna, dobrá sestřička i tým zubní hygieny ve vedlejší ordinaci. Velmi doporučuji, chodíme k němu celá rodina!!!

Milý pan doktor, opravdu kvalitní péče, jen pro mě je málo aktivní, nechává pacientovi příliš mnoho prostoru. :) Je třeba přijít do ordinace s jasnými požadavky. Ale to je možná jen můj osobní dojem.

Vždy milý a svou práci dobře a pečlivě plnící zubař:)