Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Prosím všechny, aby šli na kontrolu na jiné pracoviště. Pan doktor Schon vyšetřuje hlavně pohmatem, ultrazvuk je VELMI krátký a p. doktor se na něj skoro nedívá. Navíc používá už starý ultrazvuk. Do minuty je člověk venku, oproti jiný pracovištím velmi nedůkladně vyšetřeno.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Chodim k lékaři 10 let,každý rok na kontrolu.jeho vyšetření na ultrazvuku netrvá ani minutu.Letos jsem byla u něho na kontrolu a řekl mi,že je vše v pořádku.Hned od něho jsem šla na kontrolu na gynekologii a pan doktor se ptal jestli chodim na mamograf.Řekla jsem,že jdu od doktora a mám vše v pořádku.Řekl abych si zašla raději na mamograf,což jsem udělala a diagnoza byla děsivá.Zhoubný nádor prsu.Hned biopsie, nyní jsem již po operaci a čeká mě ozařování.A proto tohoto doktora v žádném případě nedoporučuji.Hodně mě zklamal!!!

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

K doktoru Schonovi jsem začala chodit asi před deseti lety na prevenci (sono prsou). Zpočátku vyšetřoval celkem důkladně, ale každou návštěvou bylo vyšetření odbytější. Při poslední prevenci přejel po mých prsou jen 1x, na monitor se ani nepodíval a zabrčel, že jsem v pořádku. Tohle vyšetření ale v pořádku rozhodně nebylo! Bylo děsně odfláknuté!

Pan doktor
je ochotný vždy pomoci,k pacientkám je vstřícný a citlivě vyšetří,poradí.Děkuji za vyšetření.

Doba, kdy tento lékař patřil k dobrým doktorům zřejmě pomynula, nechal mě téměř rok s diagnozou adenoza 3. stupně bez operace, tuto mi 2x odsunul, chodila jsem co 3 měsíce k objednání na tuto operaci, bohužel naposled to byla již rakovina, což je další stupeň po adenoze. V Brně jsem dostala za doktora ještě vyhubováno, proč se mnou takovou dobu nic nedělal, jeho komentář k mé diagnoze zněl " Nebojte to přežijete", nevím, kam se vytratila etika, nevím, proč si takovýto lékaři stěžují na chování svých pacientů k nim samým, ale tento lékař by se měl nad sebou zamyslet a odejít zavčasu, protože co tak slyším kolem nadělá víc škody než užitku. Pokud si chcete zachovat pevně zdraví a hlavně včasnou léčbu najděte si jiného lékaře.

Pacienta se neptá a ani ho nepustí ke slovu., aby mohl vysvětlit, co ho trápí nebo z čeho má obavy. Na dotazy neodpovídá.

Pan doktor je velmi zvláštní, je pravda, že na dotaz mi odpověděl tak, že to slyšela celá čekárna, a tak se ho už raději na nic neptám. Na mamograf posílá do Otrokovic. Slyšela jsem, že se snad pohádal s provozovatelem mamografu na poliklinice ve Zlíně, čemuž bych i vzhledem k jeho povaze, věřila. Jako onkolog prsu je ale velmi dobrý, s dlouholetou praxí. Takže doporučuji.

Já i moje dvě kolegyně jsme byly velmi spokojeny s vyšetřením pana doktora.Můžeme určitě dále doporučit ostatním ženám.

Je opravdu moc dobrý lékař...určitě doporučuji všem ženám.

Chodím k němu 20 let, vždycky mě vyšetřil, napsat záznam z vyšetření, o ničem se se mnou nebavil a šla jsem. Dnes jsem na něj měla poprvé 2 dotazy, ale se zlou jsem se potázala. Otázkou, proč mám jet do Otrokovic na mamograf, když je o poschodí níž a druhý naproti přes cestu na jednatřicítce, jsem ho vysloveně vytočila. Na otázku, jestli by mi mohl zakázat hormonální substituční léčbu (čímž jsem myslela, jestli v prsu našel něco, co by ji kontraindikovalo) na mně začal vřískat, že on mi nic zakazovat nemůže a já můžu klidně skákat po hlavě z balkónu. Zvažuji, že si najdu jiného doktora.