Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Psychologické poradenství • Od 1 500 Kč

Běžný termín • Od 1 500 Kč

Krizová intervence • Od 1 500 Kč +1 Více

Rodinná psychoterapie • Od 2 000 Kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština

Nejčastěji hledané služby

Od 2 000 Kč

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

za mna fakt zmysluplne utratene peniaze.. vynikajuca debata.. a pristup.. urcite sa vidime znova :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Naprosoto skvělý psycholog, maximálně lidský přístup a empatie, prakticky ihned se v člověku zorientuje, naladí se na nej a již na prvním sezení dává cílené rady a doporučení, které člověk ze sebe sám nevydoluje... jakkoliv jsem to předem neočekával, byl jsem nadšený a hned jsem se objednal na další termín...mohu upřímně doporučit...

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za nadšený komentář, přeji ať to nadšení vydrží co nejdéle a těším se na další spolupráci :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Komunikace, dochvilnost, snaha pomoci, vysvětlení a mnoho dalších věcí. Moc děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo :) Jsem rád, když mají moje intervence pro klienty smysl

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Již poněkolikáté jsem se na pana Magistra obratil v těžké životní situaci a vždy jsem ocenil jeho přístup, komunikaci a pomoci mi otevřít oči, když jsem to sám neviděl. Děkuji Vám a těším se na další setkání.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rád jsem byl nápomocný a kdykoliv se budu těšit na další spolupráci.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Příjemný rozhovor a srozumitelná analýza problému,, odcházel jsem, že chápu, co by se mělo změnit

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář a věřím, že se podaří změny dotáhnout do úspěšného konce

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Pan doktor je přirozený a autentický a tím pádem se člověk u něj může uvolnit a cítit se sám sebou. Dostala jsem dobré rady, trefné otázky i poznámky. Setkání mi moc pomohlo si uvědomit, co je pro mě v životě důležité a na co zaměřit. V terapii hodlám pokračovat.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že Vám setkání pomohlo a budu se těšit na další setkání.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Velice příjemné sezení. Pan Roušal vám dá prostor se vypovídat a zároveň vám dá super poznámky a jiný pohled na věc. Ze sezení jsem odcházel v mnohem lepší náladě a doufám, že mi to vydrží co nejdéle.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za příjemnou zpětnou vazbu a připojuji se k víře - ať Vám lepší nálada vydrží. co možná nejdéle.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Klade velmi dobre otazky, ktere bych si sama nepolozila. Libi se mi take, ze bori moje cernobile videni sveta - veci, lidi, pristupy nejsou jen dobre nebo spatne. Ackoliv je jasne, ze na spoustu veci neni navod, snazi se ukazat moznosti, ktere ho napadnou. Dokaze cloveku dodat nadhled. Nechapala jsem, jak by mi nekdo “cizi” mohl behem jedne hodiny pomoct, ale po prvni i druhe navsteve jsem odchazela s klidem v dusi a “dobrym” pocitem.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za podrobný komentář. Jsem rád, že se mi povedlo zprostředkovat půvab psychoterapie a přeji at klid v duši vydrží co nejdéle.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Děkuji, moje první návštěva u terapeuta. Doporučuji

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za kladný komentář.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Pan Roušal mi poradil a mě se velmi ulevilo. Udělal mi pořádek v hlavě. Moc děkuji a určitě ho znovu navštívím.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád, že jsem Vám byl k něčemu a budu se těšit na příště

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.

Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

I'm looking or a psychologist in Ostrava for some regular sessions who can speak English. My Czech is not good enough yet. My insurance company is VZP. Depending on the price I would be willing to pay if needed.

hello, unfortunately we offer therapy only in Prague

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha