Městská nemocnice Ostrava
Nemocniční 20, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

V péči pana primáře jsem mnoho let a nemohu si jej vynachválit. Je lidský, přátelský, profesionálně erudovaný, empatický a dokáže léčit i dobrým slovem. Takových, jako je on, jsem v našem zdravotnictví mnoho nepoznala.

Nejlepší lékař, kterého jsme poznali. Pomohl mému vážně nemocnému tatínkovi, a vlastně celé naší rodině. Našel diagnozu, kterou po rok a půlletém vyšetřování a trápení u mnoha různých jiných lékařů nenašli. Byli to nejtěžší časy, nevím, co bychom bez pana primáře dělali.

Navštěvuji ho několik roků a jsem s ním velice spokojená. V případě nutnosti okamžitě navrhne správnou léčbu a především pomůže od bolesti. Děkuji za profesionální přístup ke klientům.

Skvělý lékař a zřejmě i člověk. Ležel jsem na jeho oddělení delší dobu, měl jsem možnost poznat jej při vizitách i při osobním(ch) jednání(ch) s dalšími pacienty.
Vstřícný, působí přátelským dojmem (nezaměňovat se žoviálností), rozhodne okamžitě, v případě nutnosti provede rychlé vyšetření a ihned doporučí - správnou - léčbu.
Mám jen ty nejlepší zkušenosti a pocity.
Netrpělivost, spěch a odbývání pacienta jsou mu cizí a myslím si, že na tohle lidé, trpící nějakou bolestí, slyší nejvíce. Děkuji dodatečně za profesionální přístup i léčbu.