Odborný lékař ortodoncie
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí
Ortodoncie Krnov
Mikulášská 27, Krnov

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Léčba všech druhů anomálií v postavení zubů, zubních oblouků a čelistí

Léčba ortodontickými aparáty fixními a snímacími

Příp...

• ortodoncie

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Tuto ordinaci jsme zvolily z důvodu blízkosti, tak aby si mohla dcera docházet na léčbu sama. Pokud jsem přítomna, chová se pan doktor docela slušně. (Jednou v mé přítomnosti pokáral velmi nepříjemně personál, což lze udělat za zavřenými dveřmi, mezi 4 očima a ne v čekárně před klienty!) Pokud jde na ošetření dcera sama, stěžuje si na arogantní chování pana doktora a při poslední návštěvě dokonce před dcerou použil výraz ... na co by tady oxidovala ... na dotaz sestry směrem k další dceřiné návštěvě. Takové chování mi přijde zcela nevhodné, zvlášť když si člověk za tuto léčbu platí nemalé peníze. Jinak je ordinace kvalitně vybavena, vždy čistá a personál milý a ochotný. Celkový dojem kazí pouze jednání a chování pana doktora. Bohužel.

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Bohužel musím napsat negativní recenzi. Pán doktor je sice milý, ale to je vše. Komunikace s ním hodně vázne - nezvedá telefony, neodpovídá na sms ani e-maily. Plán léčby vyšel předraženě (dvojnásobná částka oproti nabídky z jeho stránek, kde uvádí, že ceny jsou za celkovou léčbu). Dentální hygienu dělá (i dětem) za XXXX Kč. My s manželem u své zubní dentistky platíme napoprvé XXXX Kč a další návštěvy jsou už za XXXX Kč, to jen pro porovnání. Celkově už teď na mě a mou rodinu neudělal pán doktor moc velký dojem, a to ještě ani nedošlo k nasazení rovnátek. Za mě tedy nedoporučuju.

U
Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Skvělý profesionál,který má rád legraci.Věnuje se nám léta a léta ještě bude...Kdo vidí chyby,ad začne u sebe.Za nás OK.

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Konzultace mě stála 700 Kč a vlastně jsem se dozvěděla jen že druhá mě bude stát další peníze a přístup lékaře děs měla jsem pocit že snad na něčem fiči fakt nedoporučuji

MUDr. Jan Palas

Dobrý den, Vaše negativní hodnocení nás mrzí. Pokud budete chtít řešit vaše problémy od Dr. Iškové, jsme schopni je řešit, ale za platné ceny.Drogy opravdu neberu a tyto anonymní výlevy mně uráží.

Umístění: Ortodoncie Krnov Jiný

Bohužel pana doktora, z hlediska mých zkušeností, nemohu doporučit. Empatie na bodě mrazu, je to již nějaká doba zpátky, co jsem u něj podstupovala léčbu. Sotva jsem vyšla z ordinace ven, rozbrečela jsem se. Neempatický, cítila jsem aroganci a místy jsem z něj měla strach. První 2-3 návštěvy byly moc příjemné, bohužel pak to šlo z kopce. Jinak ordinace je čistá, moderní. Nikdy jsem moc nečekala. Doporučuji se poohlédnout jinde. Ona ta komunikace bohužel dělá své. A je mi to moc líto, znovu bych do této ordinace bohužel nešla. Sestřička byla velmi příjemná, až mi ji bylo líto. Tato sestra tam již nepracuje. Chce to hodně zapracovat na přístupu k pacientům.

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Z přístupu tohoto zubaře jsem zklamaná. Empatie mu nic neříká, objednací časy nerespektuje, půl hodiny čekání nebývá výjimkou…z profesního hlediska asi celkem v pořádku, ale lidskost a komunikace, bída. Není divu, že u něj žádná sestra dlouho nevydrží. Chodím skoro dva roky a sester se vystřídalo dost. Jediné, co můžu ocenit, je fajn přístup sestřiček. Ovšem tento mistr světa by měl možná někde najít špetku pokory. Platí se za každou drobnost, ceny oproti konkurenci vyšší. Doporučuji spíš hledat jinde…

Umístění: Ortodoncie Krnov Jiný

Za mě Spokojenost, profesionál co se vyzná... Přístup úplně v pohodě... A sestry jsou taky fajn, vyjdou vstříc jak to jde... Už téměř rok a půl a vždy vše v pořádku bez problémů... Doporučuji..

Umístění: Ortodoncie Krnov Jiný

Zákroky byly bolestivé a přístup lékaře velice neuctivý a arogantní. Jsem ráda, že už mám léčbu u něj za sebou. Odnesla jsem si fóbii ze zubařů a dodnes mám zbytky lepidla z rovnátek na zubech.

Jsem velmi spokojena, ano, chová se jako profesionál, ale nechová se hrozne a arogantně, jak tady zmínili už jíní. Je velmi milý a občas se i zasmějeme. Takže nesouhlasím s negativními komentáři, které by jakkoliv padly na doktorovu osobu.

tak ja jdu zitra na rovnatka (na pevno) trosku se bojim :) ale tomuhle doktorovi verim je hrozne fajn! urcite doporucuji :))